MECI
11.11.17 | Semifinală | Carlos Gomez-Herrera | Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | Greece F8 | Hard |
STATISTICI MECI
Carlos Gomez-Herrera | Vit Kopriva | |
Prima administrare % | 35/48 (73%) | 22/43 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 29/35 (83%) | 13/22 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/13 (54%) | 10/21 (48%) |
Puncte câştigate din returnare | 20/43 (47%) | 12/48 (25%) |
Total puncte câştigate | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Greșeli duble | 0 | 2 |
ași | 6 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Carlos Gomez-Herrera vs. Vit Kopriva - meciuri reciproce
21.09.20 | 1-a rundă | Carlos Gomez-Herrera | Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Sibiu Challenger | Zgura |
11.11.17 | Semifinală | Carlos Gomez-Herrera | Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Greece F8 | Hard |
Carlos Gomez-Herrera form & Vit Kopriva form
Carlos Gomez-Herrera - ultimele meciuri
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Aidan Mayo | 6-75, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
Cali Challenger - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 0-0, - Carlos Gomez-Herrera - retragere | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
20.06.22 1-a rundă | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
Corrientes Challenger - Zgura | ||||
17.06.22 Sfert de finală | vs. Mariano Navone | 6-74, 6-71 | detaliu meci | |
15.06.22 a 2-a rundă | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.06.22 1-a rundă | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Poznan Challenger - Zgura | ||||
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Marbella Challenger - Zgura | ||||
29.03.22 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.03.22 Calificare | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
27.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
25.01.22 1-a rundă | vs. Gonzalo Lama | 6-74, 6-73 | detaliu meci | |
Concepcion Challenger - Zgura | ||||
17.01.22 1-a rundă | vs. Facundo Mena | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
19.10.21 1-a rundă | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.10.21 Calificare | vs. Lautaro Midon | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Santiago 3 - Zgura | ||||
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Rafael Matos | 2-6, 3-3, - Carlos Gomez-Herrera - retragere | detaliu meci | |
Santiago 2 - Zgura | ||||
04.10.21 Calificare | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
03.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
28.09.21 1-a rundă | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
27.09.21 Calificare | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Luca Castelnuovo | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Ambato Challenger - Zgura | ||||
23.09.21 a 2-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-75, 6-3, 6-71 | detaliu meci | |
20.09.21 1-a rundă | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-4, 6-76, 6-3 | detaliu meci | |
Quito Challenger - Zgura | ||||
14.09.21 1-a rundă | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
10.09.21 Sfert de finală | vs. Andrej Martin | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
08.09.21 a 2-a rundă | vs. Sumit Nagal | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
06.09.21 1-a rundă | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
31.08.21 1-a rundă | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-61, 4-6, 5-7 | detaliu meci |
Vit Kopriva - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | detaliu meci | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - retragere | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
18.02.24 Calificare | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
12.01.24 Calificare | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
23.10.23 1-a rundă | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
20.10.23 Semifinală | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 Sfert de finală | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
25.09.23 Semifinală | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - retragere | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | detaliu meci |