MECI
26.02.18 | 1-a rundă | Carlos Taberner | Daniel Gimeno-Traver | 6-4, 7-64 | Punta Del | Zgura |
STATISTICI MECI
Carlos Taberner | Daniel Gimeno-Traver | |
Prima administrare % | 47/74 (64%) | 49/87 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 35/47 (74%) | 26/49 (53%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/27 (41%) | 21/38 (55%) |
Break-ballurile câştigate | 4/13 (31%) | 3/8 (38%) |
Puncte câştigate din returnare | 40/87 (46%) | 28/74 (38%) |
Total puncte câştigate | 86/161 (53%) | 75/161 (47%) |
Greșeli duble | 4 | 3 |
ași | 2 | 4 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Taberner | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Carlos Taberner | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Taberner | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Taberner | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Carlos Taberner | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Carlos Taberner | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Carlos Taberner | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carlos Taberner | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Carlos Taberner | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Carlos Taberner vs. Daniel Gimeno-Traver - meciuri reciproce
10.09.19 | a 2-a rundă | Carlos Taberner | Daniel Gimeno-Traver | 6-2, 6-0 | detaliu meci | Seville Challenger | Zgura |
19.08.19 | 1-a rundă | Carlos Taberner | Daniel Gimeno-Traver | 7-65, 7-5 | detaliu meci | L'Aquila Challenger | Zgura |
26.02.18 | 1-a rundă | Carlos Taberner | Daniel Gimeno-Traver | 6-4, 7-64 | detaliu meci | Punta Del | Zgura |
Carlos Taberner form & Daniel Gimeno-Traver form
Carlos Taberner - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
18.09.23 1-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detaliu meci |
Daniel Gimeno-Traver - ultimele meciuri
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
03.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Oeiras 3 - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ernests Gulbis | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
30.09.19 1-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Florence Challenger - Zgura | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Mario Vilella Martinez | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
Biella Challenger - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă | vs. Viktor Galovic | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Seville Challenger - Zgura | ||||
10.09.19 a 2-a rundă | vs. Carlos Taberner | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
Como Challenger - Zgura | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Fabien Reboul | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
L'Aquila Challenger - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
01.08.19 a 3-a rundă | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
31.07.19 a 2-a rundă | vs. Louis Wessels | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Prague Challenger - Zgura | ||||
24.07.19 a 2-a rundă | vs. Lukas Klein | 3-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
Amersfoort Challenger - Zgura | ||||
19.07.19 Sfert de finală | vs. Igor Sijsling | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.07.19 a 3-a rundă | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
17.07.19 a 2-a rundă | vs. Emil Ruusuvuori | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
Perugia Challenger - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă | vs. Mario Vilella Martinez | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Ludwigshafen Challenger - Zgura | ||||
04.07.19 a 3-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.07.19 a 2-a rundă | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 3-6, 7-65, 6-0 | detaliu meci | |
01.07.19 1-a rundă | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Parma Challenger - Zgura | ||||
19.06.19 a 2-a rundă | vs. Raul Brancaccio | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Shymkent Challenger - Zgura | ||||
14.06.19 Sfert de finală | vs. Alejandro Tabilo | 7-64, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.06.19 a 3-a rundă | vs. Malek Jaziri | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
11.06.19 a 2-a rundă | vs. Evan King | 3-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Almaty Challenger - Zgura | ||||
06.06.19 a 3-a rundă | vs. Nikola Milojevic | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
04.06.19 a 2-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 7-67, 6-1 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Emilio Gomez | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Aix En - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bordeaux Challenger - Zgura | ||||
29.04.19 1-a rundă | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detaliu meci |