MECI
07.07.17 | Semifinală | Carlos Taberner | Ivan Gakhov | 6-2, 4-1, - retragere | Spain F20 | Zgura |
STATISTICI MECI
Carlos Taberner | Ivan Gakhov | |
Prima administrare % | 24/40 (60%) | 32/46 (70%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/24 (75%) | 17/32 (53%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/16 (44%) | 4/14 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/46 (54%) | 15/40 (38%) |
Total puncte câştigate | 50/86 (58%) | 36/86 (42%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Carlos Taberner vs. Ivan Gakhov - meciuri reciproce
07.07.17 | Semifinală | Carlos Taberner | Ivan Gakhov | 6-2, 4-1, Ivan Gakhov - retragere | detaliu meci | Spain F20 | Zgura |
23.05.17 | 1-a rundă | Carlos Taberner | Ivan Gakhov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Shymkent Challenger | Zgura |
01.03.17 | 1-a rundă | Ivan Gakhov | Carlos Taberner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Tunisia F8 | Zgura |
10.02.17 | Sfert de finală | Ivan Gakhov | Carlos Taberner | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Tunisia F5 | Zgura |
30.10.16 | Finală | Ivan Gakhov | Carlos Taberner | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Spain F35 | Zgura |
16.11.15 | Semifinală | Ivan Gakhov | Carlos Taberner | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Turkey F46 | Zgura |
Carlos Taberner form & Ivan Gakhov form
Carlos Taberner - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
18.09.23 1-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detaliu meci |
Ivan Gakhov - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Dennis Novak | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Chun Hsin Tseng | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Kigali 2 - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
Kigali 1 - Zgura | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. James Kent Trotter | 3-6, - Ivan Gakhov - retragere | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Collarini | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Felix Gill | 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
31.01.24 a 2-a rundă | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Gianluca Mager | 6-3, 6-75, 6-73 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Francesco Passaro | 6-710, 2-6 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Billy Harris | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Nerman Fatic | 1-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Alexander Weis | 7-65, 6-71, 7-65 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Clement Tabur | 6-1, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-64, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Zachary Svajda | 6-71, 7-65, 6-76 | detaliu meci | |
Como Challenger - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 0-2, - Ivan Gakhov - retragere | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Andres Martin | 6-4, 6-1 | detaliu meci |