Casper Ruud vs. Carlos Berlocq 20.02.2019

Casper Ruud vs. Carlos Berlocq 20.02.2019 - Rio Open - Rio de Janeiro - comparaţie

MECI

20.02.191-a rundăCasper Ruud Carlos Berlocq 6-1, 6-2 Brazil Rio de Zgura

STATISTICI MECI

Casper RuudCarlos Berlocq
Prima administrare %36/53 (68%)26/48 (54%)
Punctele câştigate la prima administrare27/36 (75%)12/26 (46%)
Punctele câştigate la a doua administrare10/17 (59%)9/22 (41%)
Break-ballurile câştigate4/6 (67%)0/4 (0%)
Puncte câştigate din returnare27/48 (56%)16/53 (30%)
Total puncte câştigate64/101 (63%)37/101 (37%)
Greșeli duble11
ași02

STATISTICI MECI

6-2

Casper Ruud
Norvegia
22.12.98, 21 Vârsta




36
1279
1451115 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Argentina
03.02.83, 37 Vârsta
182 cm
75 kg
2001
dreptaci
505
57
4253764 $
Carlos Berlocq
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Casper Ruud vs. Carlos Berlocq - meciuri reciproce

20.02.191-a rundăCasper RuudCarlos Berlocq6-1, 6-2 detaliu meciBrazil Rio de Zgura
05.02.181-a rundăCasper RuudCarlos Berlocq7-5, 6-0 detaliu meciEcuador Quito Zgura

Casper Ruud - ultimele meciuri

Norway Davis Cup - Indoor Hard
06.03.20
vs. Haydn Lewis6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
Chile Santiago - Zgura
01.03.20
Finală
vs. Thiago Seyboth Wild5-7, 6-4, 3-6 pierderedetaliu meci
29.02.20
Semifinală
vs. Albert Ramos-Vinolas7-65, 6-2 victoriedetaliu meci
28.02.20
Sfert de finală
vs. Federico Delbonis7-5, 7-5 victoriedetaliu meci
26.02.20
a 2-a rundă
vs. Alejandro Tabilo6-4, 7-5 victoriedetaliu meci
Brazil Rio de - Zgura
18.02.20
1-a rundă
vs. Gianluca Mager6-74, 5-7 pierderedetaliu meci
Argentina Buenos Aires - Zgura
16.02.20
Finală
vs. Pedro Sousa6-1, 6-4 victoriedetaliu meci
15.02.20
Semifinală
vs. Juan Ignacio Londero4-6, 7-5, 6-1 victoriedetaliu meci
14.02.20
Sfert de finală
vs. Dusan Lajovic7-5, 6-1 victoriedetaliu meci
12.02.20
a 2-a rundă
vs. Roberto Carballes Baena6-1, 6-0 victoriedetaliu meci
10.02.20
1-a rundă
vs. Pablo Andujar6-2, 6-3 victoriedetaliu meci
Australia Melbourne - Hard
21.01.20
1-a rundă
vs. Egor Gerasimov3-6, 6-76, 6-1, 6-4, 6-76 pierderedetaliu meci
New Zeland Auckland - Hard
13.01.20
1-a rundă
vs. Ugo Humbert6-73, 6-2, 3-6 pierderedetaliu meci
Australia Brisbane Perth - Hard
07.01.20
vs. Daniil Medvedev3-6, 6-76 pierderedetaliu meci
05.01.20
vs. Fabio Fognini6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
03.01.20
vs. John Isner6-73, 7-610, 7-5 victoriedetaliu meci
Italy Milan - Indoor Hard
07.11.19
vs. Alex De Minaur1-4, 0-4, 2-4 pierderedetaliu meci
06.11.19
vs. Alejandro Davidovich Fokina3-42, 4-32, 4-2, 3-42, 4-1 victoriedetaliu meci
05.11.19
vs. Miomir Kecmanovic3-45, 3-45, 2-4 pierderedetaliu meci
France Paris - Indoor Hard
28.10.19
1-a rundă
vs. Adrian Mannarino4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
27.10.19
Calificare
vs. Hugo Gaston6-4, 3-6, 6-3 victoriedetaliu meci
26.10.19
1-a rundă de calif.
vs. Mikael Ymer6-4, 3-6, 6-4 victoriedetaliu meci
Switzerland Basel - Indoor Hard
20.10.19
Calificare
vs. Peter Gojowczyk1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
19.10.19
1-a rundă de calif.
vs. Kimmer Coppejans6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
Sweden Stockholm - Indoor Hard
15.10.19
1-a rundă
vs. Filip Krajinovic3-6, 5-7 pierderedetaliu meci
China Zhuhai - Hard
24.09.19
1-a rundă
vs. Miomir Kecmanovic2-6, - Casper Ruud - retragerepierderedetaliu meci
Russia St. Petersburg - Indoor Hard
20.09.19
Sfert de finală
vs. Borna Coric6-3, 5-7, 3-6 pierderedetaliu meci
19.09.19
a 2-a rundă
vs. Salvatore Caruso6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
18.09.19
1-a rundă
vs. Alexander Bublik6-73, 6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
Norway Davis Cup - Indoor Hard
14.09.19
vs. Aleksandre Metreveli6-3, 6-2 victoriedetaliu meci

Carlos Berlocq - ultimele meciuri

Italy Biella Challenger - Zgura
19.09.19
a 3-a rundă
vs. Paolo Lorenzi4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
17.09.19
a 2-a rundă
vs. Riccardo Bonadio6-1, 6-1 victoriedetaliu meci
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - Zgura
12.09.19
a 3-a rundă
vs. Pedja Krstin2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
11.09.19
a 2-a rundă
vs. Andrea Arnaboldi7-61, 7-65 victoriedetaliu meci
Italy Genova Challenger - Zgura
03.09.19
a 2-a rundă
vs. Jaume Antoni Munar Clar6-3, 6-71, 4-6 pierderedetaliu meci
02.09.19
1-a rundă
vs. Joao Domingues4-6, 6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
USA New York - Hard
20.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Kamil Majchrzak3-6, 6-3, 3-6 pierderedetaliu meci
Spain Mallorca Challenger - Hard
28.08.19
a 2-a rundă
vs. Lucas Miedler4-6, 7-67, 4-6 pierderedetaliu meci
Austria Kitzbuhel - Zgura
28.07.19
Calificare
vs. Lucas Miedler7-61, 5-7, 3-6 pierderedetaliu meci
27.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Miljan Zekic6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
Germany Hamburg - Zgura
21.07.19
Calificare
vs. Thiago Moura Monteiro3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
20.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Jozef Kovalik6-3, 7-63 victoriedetaliu meci
Croatia Umag - Zgura
14.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Daniel Altmaier2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
United Kingdom London - Iarbă
24.06.19
1-a rundă de calif.
vs. Yuichi Sugita4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Germany Ludwigshafen Challenger - Zgura
01.07.19
1-a rundă
vs. Tim Van Rijthoven3-6, 7-64, 5-7 pierderedetaliu meci
France Blois Challenger - Zgura
19.06.19
a 2-a rundă
vs. Oriol Roca Batalla4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
France Paris - Zgura
21.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Daniel Elahi Galan6-4, 3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Italy Vicenza Challenger - Zgura
30.05.19
a 2-a rundă
vs. Andrea Vavassori4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Germany Heilbronn Challenger - Zgura
14.05.19
1-a rundă
vs. Alexey Vatutin3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Spain Barcelona - Zgura
20.04.19
1-a rundă de calif.
vs. Guillermo Garcia-Lopez4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Morocco Marrakech - Zgura
09.04.19
1-a rundă
vs. Juan Ignacio Londero2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
08.04.19
Calificare
vs. Lorenzo Sonego4-6, 5-7 pierderedetaliu meci
07.04.19
1-a rundă de calif.
vs. Adam Moundir6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
Spain Alicante Challenger - Zgura
03.04.19
a 2-a rundă
vs. Joao Domingues4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Brazil Sao Paulo - Zgura
24.02.19
Calificare
vs. Pedro Sakamoto6-74, 4-6 pierderedetaliu meci
23.02.19
1-a rundă de calif.
vs. Gian Marco Moroni1-6, 6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
Brazil Rio de - Zgura
20.02.19
1-a rundă
vs. Casper Ruud1-6, 2-6 pierderedetaliu meci
17.02.19
Calificare
vs. Hugo Dellien3-6, 6-72 pierderedetaliu meci
16.02.19
1-a rundă de calif.
vs. Natan Rodrigues6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
Argentina Buenos Aires - Zgura
09.02.19
1-a rundă de calif.
vs. Marcelo Arevalo4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
<