MECI
10.02.20 | 2-a rundă de calif. | Christopher Patzanovsky | Gregorio Cordonnier | 4-6, 6-4, 11-9 | M15 Palmanova | Zgura |
STATISTICI MECI
Germania
24.12.97, 26 Vârsta
24.12.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Argentina
02.02.96, 28 Vârsta
16772 $
02.02.96, 28 Vârsta
16772 $
Christopher Patzanovsky vs. Gregorio Cordonnier - meciuri reciproce
10.02.20 | 2-a rundă de calif. | Christopher Patzanovsky | Gregorio Cordonnier | 4-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | M15 Palmanova | Zgura |
Christopher Patzanovsky form & Gregorio Cordonnier form
Christopher Patzanovsky - ultimele meciuri
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Denny Vojtischek | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Luca Bluett | 5-7, - Christopher Patzanovsky - retragere | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Alexandre Aubriot | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Venedikt Tsirikidze | 1-0, Venedikt Tsirikidze - retragere | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Federico Bove | 7-68, 6-1 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ryen Boudaoua | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Allershausen - Zgura | ||||
30.08.23 Calificare | vs. Mika Lipp | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Til Ole Li Zimmermann | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Huy - Zgura | ||||
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Jurriaan Bol | 5-7, 2-4, - Christopher Patzanovsky - retragere | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Cian Maguire | 6-4, 5-7, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Ueberlingen - Zgura | ||||
15.08.23 Calificare | vs. Tim Heger | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 7-69 | detaliu meci | |
M25 Pitesti - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Petr Nesterov | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.07.23 Calificare | vs. Vladimir Filip | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Novo | 3-6, 7-65, 3-0, Ignacio Novo - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Matteo De Vincentis | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Antoine Berger | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.10.22 Calificare | vs. Diogo Morais | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Antoni Fabre | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
M15 Allershausen - Zgura | ||||
29.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Eupen - Zgura | ||||
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Thorben Sannen | 7-65, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Frederiksberg - Zgura | ||||
01.08.22 Calificare | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Vito Tonejc | 5-7, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.22 Calificare | vs. John Sperle | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Julian Kenzlers | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 2-4, - Christopher Patzanovsky - retragere | detaliu meci | |
M15 Ostrava - Indoor Hard | ||||
22.11.21 Calificare | vs. Bozo Barun | 6-73, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Leopold Zima | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.11.21 Calificare | vs. Kai Lemstra | 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Gregorio Cordonnier - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Rishabdev Raman | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Paguera - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Davide Pozzi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Franco Feitt | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
10.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-4, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Paul Valsecchi | 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Albert Roglan | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.01.20 Calificare | vs. Louis Tessa | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
19.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Mohamed Alaa Gourar | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Santa - Hard | ||||
06.12.19 Sfert de finală | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Sebastian Eguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
03.12.19 1-a rundă | vs. Raheel Manji | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Mwendwa Mbithi | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Sebastian Eguez | 7-5, 5-7, 11-9 | detaliu meci | |
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Matt Mcbride | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
14.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
07.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariano Silberstein | 6-3, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Jesper Andi Jorgensen | 4-6, 6-4, 10-12 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Gustav Theilgaard | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
17.09.19 1-a rundă | vs. Niklas Guttau | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Fausto Tabacco | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Jacopo Gribling | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Rhys Searant | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Zachary Eisinga | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Bjorn Nareyka | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Andrew Alexander Watson | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
M25 La - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 4-6 | detaliu meci |