MECI
17.07.19 | 1-a rundă | Conner Huertas Del Pino | Agustin Maria Gascia | 3-6, 6-3, 7-5 | M25 Lima | Zgura |
STATISTICI MECI
Conner Huertas Del Pino | Agustin Maria Gascia | |
Prima administrare % | 42/66 (64%) | 65/93 (70%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/42 (57%) | 38/65 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/24 (46%) | 13/28 (46%) |
Break-ballurile câştigate | 4/13 (31%) | 4/7 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/93 (45%) | 31/66 (47%) |
Total puncte câştigate | 77/159 (48%) | 82/159 (52%) |
Greșeli duble | 1 | 7 |
ași |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Argentina
11.11.96, 27 Vârsta
11.11.96, 27 Vârsta
Conner Huertas Del Pino vs. Agustin Maria Gascia - meciuri reciproce
17.07.19 | 1-a rundă | Conner Huertas Del Pino | Agustin Maria Gascia | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | M25 Lima | Zgura |
Conner Huertas Del Pino form & Agustin Maria Gascia form
Conner Huertas Del Pino - ultimele meciuri
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Simon Freund | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mateus Alves | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Igor Gimenez | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Mendoza - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-75 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 6-3, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Trujillo - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 2-6, 1-5, - Conner Huertas Del Pino - retragere | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Santo Domingo - Zgura | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Justin Roberts | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Jose Gandini | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Blois Challenger - Zgura | ||||
19.06.23 Calificare | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
Lyon Challenger - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-62, 6-73 | detaliu meci | |
Heilbronn Challenger - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Coquimbo Challenger - Zgura | ||||
03.05.23 a 2-a rundă | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Thiago Cigarran | 6-3, 6-0 | detaliu meci |
Agustin Maria Gascia - ultimele meciuri
M15 Cancun - Hard | ||||
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Daniel Antonio Nunez | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Yuki Ikeda | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Laurin Aerne | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Montes Cuellar | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Naples - Zgura | ||||
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Karl Poling | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Andrew Reyes | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Nick Chappell | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
23.09.19 Calificare | vs. Tim Handel | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Razvan Baiant | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Henry Estrella | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 4-6, 1-3, - Agustin Maria Gascia - retragere | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Menelaos Efstathiou | 7-62, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Gage Brymer | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Emmett Ward | 6-0, 7-62 | detaliu meci | |
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Matt Mcbride | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Christopher Papa | 5-7, 6-1, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Logan Smith | 6-74, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Eduardo Reyna | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
12.08.19 Calificare | vs. Jett Middleton | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Lima - Zgura | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.07.19 Calificare | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 3-6, 6-0, 11-9 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Lima - Zgura | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Rafael Matos | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Joseph W. Van Meter | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
09.07.19 Calificare | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Dmitriev | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Austria F1 - Zgura | ||||
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Philip Aplienz | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Lewis Miles | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci |