MECI
03.11.18 | 1-a rundă de calif. | Conner Huertas Del Pino | Federico Juan Aguilar | 6-0, 6-0 | Argentina F8 | Zgura |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Argentina
21.10.96, 27 Vârsta
21.10.96, 27 Vârsta
Conner Huertas Del Pino vs. Federico Juan Aguilar - meciuri reciproce
03.11.18 | 1-a rundă de calif. | Conner Huertas Del Pino | Federico Juan Aguilar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Argentina F8 | Zgura |
Conner Huertas Del Pino form & Federico Juan Aguilar form
Conner Huertas Del Pino - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Simon Freund | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mateus Alves | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Igor Gimenez | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Mendoza - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-75 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 6-3, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Trujillo - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 2-6, 1-5, - Conner Huertas Del Pino - retragere | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Santo Domingo - Zgura | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Justin Roberts | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Jose Gandini | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Blois Challenger - Zgura | ||||
19.06.23 Calificare | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
Lyon Challenger - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-62, 6-73 | detaliu meci | |
Heilbronn Challenger - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Coquimbo Challenger - Zgura | ||||
03.05.23 a 2-a rundă | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | detaliu meci |
Federico Juan Aguilar - ultimele meciuri
M15 Cairo - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Mariano Navone | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 3-6, 7-5, 11-9 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Ahmed Borai | 7-5, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
24.11.20 Calificare | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Rishi Reddy | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
23.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Faisal Qamar | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.10.20 Calificare | vs. Jack Gibbens | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Iamachkine | 6-4, 1-6, 14-12 | detaliu meci | |
M15 Melilla - Zgura | ||||
21.09.20 Calificare | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
31.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Igor Dudun | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
M25 Cordoba - Zgura | ||||
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Rishabdev Raman | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Santa - Hard | ||||
03.12.19 1-a rundă | vs. Nicolas Barrientos | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.12.19 Calificare | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Maldonado - Zgura | ||||
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Geronimo Marcolini | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Junin - Zgura | ||||
22.10.19 Calificare | vs. Gaston Erhardt | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Santiago - Zgura | ||||
02.10.19 Calificare | vs. Santiago Besada | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
30.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Cristopher Kohl | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Buenos - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Luciano Doria | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Juan Pablo Becker | 6-3, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
08.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Thomas Laurent | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 La - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Michael Geerts | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Mkasym Panchenko | 6-0, 6-0 | detaliu meci |