MECI
14.08.19 | 1-a rundă | Conner Huertas Del Pino | Ljubomir Celebic | 2-0, - retragere | M15 Novi | Zgura |
STATISTICI MECI
Conner Huertas Del Pino | Ljubomir Celebic | |
Prima administrare % | 4/5 (80%) | 5/6 (83%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 3/4 (75%) | 2/5 (40%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 1/1 (100%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 4/6 (67%) | 1/5 (20%) |
Total puncte câştigate | 8/11 (73%) | 3/11 (27%) |
Greșeli duble | ||
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Conner Huertas Del Pino vs. Ljubomir Celebic - meciuri reciproce
14.08.19 | 1-a rundă | Conner Huertas Del Pino | Ljubomir Celebic | 2-0, Ljubomir Celebic - retragere | detaliu meci | M15 Novi | Zgura |
07.08.19 | 1-a rundă | Ljubomir Celebic | Conner Huertas Del Pino | 6-3, 1-6, 6-0 | detaliu meci | M15 Novi | Zgura |
Conner Huertas Del Pino form & Ljubomir Celebic form
Conner Huertas Del Pino - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Simon Freund | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mateus Alves | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Igor Gimenez | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Mendoza - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-75 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 6-3, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Trujillo - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 2-6, 1-5, - Conner Huertas Del Pino - retragere | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Santo Domingo - Zgura | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Justin Roberts | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Jose Gandini | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Blois Challenger - Zgura | ||||
19.06.23 Calificare | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
Lyon Challenger - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-62, 6-73 | detaliu meci | |
Heilbronn Challenger - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Coquimbo Challenger - Zgura | ||||
03.05.23 a 2-a rundă | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | detaliu meci |
Ljubomir Celebic - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
07.03.20 Semifinală | vs. Lucas Catarina | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.03.20 Sfert de finală | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Marko Tepavac | 5-0, Marko Tepavac - retragere | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
26.02.20 1-a rundă | vs. Marko Tepavac | 3-0, Marko Tepavac - retragere | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.20 Calificare | vs. Mike Urbanija | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Peter Heller | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Stuart Parker | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Alexis Boureau | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Zlatibor - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Karlo Kranic | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Kristijan Juhas | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Conner Huertas Del Pino | 0-2, - Ljubomir Celebic - retragere | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Marko Miladinovic | 3-2, - Ljubomir Celebic - retragere | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Miljan Zekic | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 1-6, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
04.08.19 Finală | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
03.08.19 Semifinală | vs. Tom Kocevar-Desman | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
02.08.19 Sfert de finală | vs. Maciej Rajski | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Yshai Oliel | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Pavel Shumeiko | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.07.19 Calificare | vs. Milan Krnjetin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Lazar Vojinovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Belgrade - Zgura | ||||
05.07.19 Sfert de finală | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.07.19 a 2-a rundă | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
03.07.19 1-a rundă | vs. Roko Horvat | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Kiseljak - Zgura | ||||
30.05.19 1-a rundă | vs. Marko Tepavac | 3-6, 3-6 | detaliu meci |