MECI
23.07.20 | 1-a rundă | Dalibor Svrcina | Vitek Horak | 6-1, 6-1 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Vitek Horak | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
Dalibor Svrcina | 0-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Vitek Horak | |
0-0 | ||
Dalibor Svrcina | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Vitek Horak | |
0-0 | ||
Dalibor Svrcina | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
5-1 | Vitek Horak | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Dalibor Svrcina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Vitek Horak | |
0-0, 30-0 | ||
Dalibor Svrcina | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Vitek Horak | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Dalibor Svrcina | 3-1 | |
0-0, 15-15 | ||
3-2 | Vitek Horak | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-1 | Vitek Horak | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Dalibor Svrcina | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
06.07.02, 21 Vârsta
06.07.02, 21 Vârsta
Dalibor Svrcina vs. Vitek Horak - meciuri reciproce
23.07.20 | 1-a rundă | Dalibor Svrcina | Vitek Horak | 6-1, 6-1 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Dalibor Svrcina form & Vitek Horak form
Dalibor Svrcina - ultimele meciuri
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - retragere | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
10.02.24 Semifinală | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
Montpellier - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
28.10.23 Sfert de finală | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
Zhuhai - Hard | ||||
23.09.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
16.08.23 a 2-a rundă | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | detaliu meci |
Vitek Horak - ultimele meciuri
M15 Kish - Zgura | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Filippo Alberti | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tushar Sharma | 3-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Kish - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Filippo Alberti | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Filip Gabriel Bara | 4-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Amiraslan Montakhab | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Marc Majdandzic | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Martin Benes | 6-4, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Joris Hoogland | 4-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Amador Salazar | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Cochabamba - Zgura | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Ramiro Amarilla | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
12.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Pablo Serrano Gonzalez | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Carou | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Michal Lusovsky | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Krcma | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Satu - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Maik Steiner | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Tudor Batin | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
12.09.23 Calificare | vs. Filip Gabriel Bara | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Laurentiu Marius Sabau | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Jakub Vrba | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Alex Solanki | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maxwell Benson | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Ostrava - Indoor Hard | ||||
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 3-6, 7-10 | detaliu meci |