MECI
11.10.17 | 1-a rundă | Dan Added | Jules Okala | 7-65, 7-64 | France F23 | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Dan Added | Jules Okala | |
Prima administrare % | 59/84 (70%) | 66/103 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 42/59 (71%) | 46/66 (70%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/25 (52%) | 16/37 (43%) |
Break-ballurile câştigate | 2/6 (33%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 41/103 (40%) | 29/84 (35%) |
Total puncte câştigate | 96/187 (51%) | 91/187 (49%) |
Greșeli duble | 1 | 5 |
ași | 11 | 6 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Dan Added vs. Jules Okala - meciuri reciproce
11.10.17 | 1-a rundă | Dan Added | Jules Okala | 7-65, 7-64 | detaliu meci | France F23 | Indoor Hard |
Dan Added form & Jules Okala form
Dan Added - ultimele meciuri
M25 Loule - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-74, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 2-0, Niki Kaliyanda Poonacha - retragere | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Luca Nardi | 6-3, 3-6, 6-70 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Raphael Collignon | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Karan Singh | 7-63, 5-7, 7-69 | detaliu meci | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.02.24 1-a rundă | vs. Akira Santillan | 2-6, 6-4, 4-1, Akira Santillan - retragere | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Alexandre Aubriot | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Theo Arribage | 6-2, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Nikoloz Basilashvili | 0-6, 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Metz - Indoor Hard | ||||
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25+H Mulhouse - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Tom Paris | 7-65, 6-710, 6-74 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Khumoun Sultanov | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Hazem Naow | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
M25+H Rodez - Indoor Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Tom Paris | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Cyril Respaut | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Mouilleron Le - Indoor Hard | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Dino Prizmic | 3-6, 1-6 | detaliu meci |
Jules Okala - ultimele meciuri
M25 Santo - Hard | ||||
23.02.22 1-a rundă | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - retragere | detaliu meci | |
M25 Cancun - Hard | ||||
15.02.22 1-a rundă | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Blumenau Challenger - Zgura | ||||
10.01.22 1-a rundă | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - retragere | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.21 a 2-a rundă | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - retragere | detaliu meci | |
13.01.21 1-a rundă | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.21 Semifinală | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
09.01.21 Sfert de finală | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | detaliu meci | |
07.01.21 a 2-a rundă | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
05.01.21 1-a rundă | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25+H Rodez - Indoor Hard | ||||
14.10.20 1-a rundă | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
30.09.20 1-a rundă | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
Forli Challenger - Zgura | ||||
22.09.20 1-a rundă | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
17.09.20 a 2-a rundă | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.09.20 1-a rundă | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - retragere | detaliu meci | |
M15 Caslano - Zgura | ||||
02.09.20 1-a rundă | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
16.07.20 1-a rundă | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
15.07.20 1-a rundă | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
14.07.20 1-a rundă | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Murcia - Zgura | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - retragere | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.02.20 1-a rundă | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.02.20 Semifinală | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.02.20 Sfert de finală | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
16.02.20 Finală | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.02.20 Semifinală | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | detaliu meci |