MECI
26.04.14 | 1-a rundă de calif. | Daniel Gimeno-Traver | Alessandro Petrone | 6-1, 6-1 | Oeiras | Zgura |
STATISTICI MECI
Daniel Gimeno-Traver | Alessandro Petrone | |
Prima administrare % | 22/42 (52%) | 22/40 (55%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/22 (82%) | 13/22 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/20 (65%) | 3/18 (17%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/40 (60%) | 11/42 (26%) |
Total puncte câştigate | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Greșeli duble | 2 | 4 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Daniel Gimeno-Traver vs. Alessandro Petrone - meciuri reciproce
26.04.14 | 1-a rundă de calif. | Daniel Gimeno-Traver | Alessandro Petrone | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Oeiras | Zgura |
Daniel Gimeno-Traver form & Alessandro Petrone form
Daniel Gimeno-Traver - ultimele meciuri
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
03.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Oeiras 3 - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ernests Gulbis | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
30.09.19 1-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Florence Challenger - Zgura | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Mario Vilella Martinez | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
Biella Challenger - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă | vs. Viktor Galovic | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Seville Challenger - Zgura | ||||
10.09.19 a 2-a rundă | vs. Carlos Taberner | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
Como Challenger - Zgura | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Fabien Reboul | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
L'Aquila Challenger - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
01.08.19 a 3-a rundă | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
31.07.19 a 2-a rundă | vs. Louis Wessels | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Prague Challenger - Zgura | ||||
24.07.19 a 2-a rundă | vs. Lukas Klein | 3-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
Amersfoort Challenger - Zgura | ||||
19.07.19 Sfert de finală | vs. Igor Sijsling | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.07.19 a 3-a rundă | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
17.07.19 a 2-a rundă | vs. Emil Ruusuvuori | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
Perugia Challenger - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă | vs. Mario Vilella Martinez | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Ludwigshafen Challenger - Zgura | ||||
04.07.19 a 3-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.07.19 a 2-a rundă | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 3-6, 7-65, 6-0 | detaliu meci | |
01.07.19 1-a rundă | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Parma Challenger - Zgura | ||||
19.06.19 a 2-a rundă | vs. Raul Brancaccio | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Shymkent Challenger - Zgura | ||||
14.06.19 Sfert de finală | vs. Alejandro Tabilo | 7-64, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.06.19 a 3-a rundă | vs. Malek Jaziri | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
11.06.19 a 2-a rundă | vs. Evan King | 3-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Almaty Challenger - Zgura | ||||
06.06.19 a 3-a rundă | vs. Nikola Milojevic | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
04.06.19 a 2-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 7-67, 6-1 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Emilio Gomez | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Aix En - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bordeaux Challenger - Zgura | ||||
29.04.19 1-a rundă | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Alessandro Petrone - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
15.02.20 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
13.09.19 a 2-a rundă | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.19 1-a rundă | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Trieste - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
16.08.19 Sfert de finală | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
14.08.19 1-a rundă | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Chitila - Zgura | ||||
02.08.19 Sfert de finală | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kramsach - Zgura | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Telfs - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Cuneo - Zgura | ||||
03.07.19 1-a rundă | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | detaliu meci |