MECI
07.08.17 | 1-a rundă de calif. | Daniel Janko | Dominik Recek | 6-1, 6-4 | Slovakia F3 | Zgura |
STATISTICI MECI
Cehia
22.06.98, 25 Vârsta
22.06.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
19.02.95, 29 Vârsta
18926 $
19.02.95, 29 Vârsta
18926 $
Daniel Janko vs. Dominik Recek - meciuri reciproce
07.08.17 | 1-a rundă de calif. | Daniel Janko | Dominik Recek | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Slovakia F3 | Zgura |
Daniel Janko form & Dominik Recek form
Daniel Janko - ultimele meciuri
USA F29 - Zgura | ||||
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Jeremy Gschwendtner | 1-6, - Daniel Janko - retragere | detaliu meci | |
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Jake Kusmider | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.10.18 | vs. Ryosuke Sowa | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Slovakia F3 - Zgura | ||||
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Filip Duda | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Dominik Recek | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Austria F4 - Zgura | ||||
24.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Markus Klaus | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Czech Republic - Carpet | ||||
17.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Ondrej Dusek | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Austria F8 - Zgura | ||||
29.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Kevin Kralj | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
29.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Jakub Filipsky | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
Slovakia F4 - Zgura | ||||
15.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Kosec | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Taher Daifallah | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Czech Republic - Zgura | ||||
11.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Marko Stosic | 6-0, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Czech Republic - Zgura | ||||
27.06.16 2-a rundă de calif. | vs. Filip Duda | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Danail Banov | 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Dominik Recek - ultimele meciuri
M25 Pardubice - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Lesa - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Ueberlingen - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25+H Kassel - Zgura | ||||
11.07.23 Calificare | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Marburg - Zgura | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
04.07.23 Calificare | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Meerbusch - Zgura | ||||
25.04.23 Calificare | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
17.04.23 Calificare | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
11.04.23 1-a rundă | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci |