MECI
16.05.11 | 1-a rundă | Daniel Koellerer | Alexey Vatutin | 6-3, 6-0 | Czech Republic | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Daniel Koellerer vs. Alexey Vatutin - meciuri reciproce
16.05.11 | 1-a rundă | Daniel Koellerer | Alexey Vatutin | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Czech Republic | Zgura |
Daniel Koellerer form & Alexey Vatutin form
Daniel Koellerer - ultimele meciuri
Czech Republic - Zgura | ||||
16.05.11 Finală | vs. Lubomir Majsajdr | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
16.05.11 a 2-a rundă | vs. Jan Kuncik | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
16.05.11 Sfert de finală | vs. Peter Torebko | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.05.11 Semifinală | vs. Alexander Bury | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.05.11 1-a rundă | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Italy F9 - Zgura | ||||
09.05.11 1-a rundă | vs. Luca Rovetta | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Italy F6 - Zgura | ||||
18.04.11 Semifinală | vs. Walter Trusendi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
18.04.11 1-a rundă | vs. Matwe Middelkoop | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
18.04.11 Finală | vs. Yannick Mertens | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
18.04.11 a 2-a rundă | vs. Riccardo Bellotti | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.04.11 Sfert de finală | vs. Nicolas Reissig | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Italy F5 - Zgura | ||||
11.04.11 1-a rundă | vs. Jean Zietsman | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
11.04.11 a 2-a rundă | vs. Malek Jaziri | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
11.04.11 Semifinală | vs. Stefano Galvani | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.04.11 Sfert de finală | vs. Andis Juska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Turkey F9 - Zgura | ||||
14.03.11 a 2-a rundă | vs. Sherif Sabry | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.11 Sfert de finală | vs. Omar Hedayet | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.11 Semifinală | vs. Florian Reynet | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.11 1-a rundă | vs. Andrei Mlendea | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
14.03.11 Finală | vs. Alejandro Gonzalez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
23.10.10 1-a rundă de calif. | vs. Ivo Minar | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
13.09.10 1-a rundă | vs. Pablo Cuevas | 6-2, 4-6, 0-1, - Daniel Koellerer - retragere | detaliu meci | |
Rijeka Challenger - Zgura | ||||
07.09.10 1-a rundă | vs. Filip Prpic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Como Challenger - Zgura | ||||
01.09.10 a 2-a rundă | vs. Julian Reister | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.08.10 1-a rundă | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Manerbio Challenger - Zgura | ||||
24.08.10 1-a rundă | vs. Marco Crugnola | 4-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
Kitzbuhel Challenger - Zgura | ||||
07.08.10 Sfert de finală | vs. Andreas Seppi | 4-6, 6-4, 2-5, - Daniel Koellerer - retragere | detaliu meci | |
06.08.10 a 2-a rundă | vs. Olivier Patience | 2-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
03.08.10 1-a rundă | vs. Paolo Lorenzi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
27.07.10 1-a rundă | vs. Robin Haase | 1-6, 7-63, -def. | detaliu meci |
Alexey Vatutin - ultimele meciuri
M25 Creteil - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Poitiers - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - retragere | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
28.01.24 Finală | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.01.24 Semifinală | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
29.10.23 Finală | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Boris Fassbender | 4-6, 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Villers - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Amaury Raynel | 5-7, 1-6 | detaliu meci |