MECI
11.08.17 | Sfert de finală | Daniel Dutra Da Silva | Juan Ignacio Galarza | 2-6, 7-5, 6-3 | Germany F10 | Zgura |
STATISTICI MECI
Daniel Dutra Da Silva | Juan Ignacio Galarza | |
Prima administrare % | 55/77 (71%) | 63/76 (83%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 45/55 (82%) | 49/63 (78%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/22 (50%) | 4/13 (31%) |
Break-ballurile câştigate | 2/5 (40%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 23/76 (30%) | 21/77 (27%) |
Total puncte câştigate | 79/153 (52%) | 74/153 (48%) |
Greșeli duble | 2 | 0 |
ași | 0 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Daniel Dutra Da Silva vs. Juan Ignacio Galarza - meciuri reciproce
07.12.17 | Sfert de finală | Juan Ignacio Galarza | Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | Argentina F12 | Zgura |
11.08.17 | Sfert de finală | Daniel Dutra Da Silva | Juan Ignacio Galarza | 2-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | Germany F10 | Zgura |
20.05.13 | a 2-a rundă | Daniel Dutra Da Silva | Juan Ignacio Galarza | 6-0, 6-4 | detaliu meci | Argentina F7 | Zgura |
Daniel Dutra Da Silva form & Juan Ignacio Galarza form
Daniel Dutra Da Silva - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Gianluca Mager | 6-3, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Maceio - Zgura | ||||
24.03.24 Finală | vs. Mateus Alves | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Feira - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Mateus Alves | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Recife - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Rafael Tosetto | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-72, 7-63 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Gustavo Tedesco | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Claverie | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 3-6, 0-2, - Daniel Dutra Da Silva - retragere | detaliu meci |
Juan Ignacio Galarza - ultimele meciuri
Buenos Aires - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
10.03.23 Sfert de finală | vs. Fernando Yamacita | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
07.03.23 1-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
27.02.23 Calificare | vs. Nicolas Villalon | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Gino Romano | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Tucuman - Zgura | ||||
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Franco Emanuel Egea | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.02.23 1-a rundă | vs. Leonardo Aboian | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
22.11.22 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
02.11.22 1-a rundă | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
01.11.22 Calificare | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
31.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-4, 5-7, 4-3, Juan Sebastian Osorio - retragere | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
24.10.22 Calificare | vs. Nikola Milojevic | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-4, 3-2, Juan Bautista Otegui - retragere | detaliu meci | |
Coquimbo 2 - Zgura | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Daniel Rincon | 7-64, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Merino | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
13.10.22 a 2-a rundă | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.10.22 1-a rundă | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
04.10.22 1-a rundă | vs. Lautaro Agustin Falabella | 1-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
Villa Maria - Zgura | ||||
19.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Lesa - Zgura | ||||
27.08.22 Semifinală | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
26.08.22 Sfert de finală | vs. Johannes Ingildsen | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.22 a 2-a rundă | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.08.22 1-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Sofia - Zgura | ||||
08.07.22 Sfert de finală | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.07.22 a 2-a rundă | vs. Petr Nesterov | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.07.22 1-a rundă | vs. Lorenzo Rottoli | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Bergamo - Zgura | ||||
30.06.22 1-a rundă | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
23.06.22 a 2-a rundă | vs. Malek Jaziri | 6-78, 6-76 | detaliu meci |