MECI
08.11.17 | a 2-a rundă | Daniel Dutra Da Silva | Lorenzo Gagliardo | 6-0, 6-0 | Argentina F8 | Zgura |
STATISTICI MECI
Daniel Dutra Da Silva | Lorenzo Gagliardo | |
Prima administrare % | 26/43 (60%) | 25/36 (69%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 17/26 (65%) | 7/25 (28%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/17 (71%) | 3/11 (27%) |
Break-ballurile câştigate | 6/7 (86%) | 0/4 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/36 (72%) | 14/43 (33%) |
Total puncte câştigate | 55/79 (70%) | 24/79 (30%) |
Greșeli duble | 4 | 2 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Argentina
27.06.00, 23 Vârsta
15929 $
27.06.00, 23 Vârsta
15929 $
Daniel Dutra Da Silva vs. Lorenzo Gagliardo - meciuri reciproce
08.11.17 | a 2-a rundă | Daniel Dutra Da Silva | Lorenzo Gagliardo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Argentina F8 | Zgura |
Daniel Dutra Da Silva form & Lorenzo Gagliardo form
Daniel Dutra Da Silva - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Gianluca Mager | 6-3, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Maceio - Zgura | ||||
24.03.24 Finală | vs. Mateus Alves | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Feira - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Mateus Alves | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Recife - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Rafael Tosetto | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-72, 7-63 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Gustavo Tedesco | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Claverie | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 3-6, 0-2, - Daniel Dutra Da Silva - retragere | detaliu meci |
Lorenzo Gagliardo - ultimele meciuri
M15 Villa - Zgura | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Arthur Laborde | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-2, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Juan Francisco Pereyra | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Rosario - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-4, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Agustin Mastri | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tadeo Meneo | 6-2, 2-6, 11-9 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
02.11.23 1-a rundă | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Sean Hess | 1-6, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Rocco Mariani | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Mendoza - Zgura | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Rocco Valente | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
M25 Lujan - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Hollender | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Olavarria - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Lautaro Midon | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Buenos - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Andres Medus | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Pescara - Zgura | ||||
10.08.23 Sfert de finală | vs. Giulio Perego | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Manuel Mazza | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Andrea Colombo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
01.08.23 Calificare | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Csongor Hejjas | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
31.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Mitrovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
25.07.23 Calificare | vs. Louis Tessa | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Artem Avdieiev | 6-2, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Gandia - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Carlos Lopez Montagud | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Matvey Minin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci |