MECI
30.09.19 | Calificare | Daniil Glinka | Arslanbek Temirhanov | 6-0, 6-3 | M25 Falun | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Daniil Glinka | Arslanbek Temirhanov | |
Prima administrare % | 28/44 (64%) | 29/51 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/28 (79%) | 18/29 (62%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/16 (69%) | 8/22 (36%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/51 (49%) | 11/44 (25%) |
Total puncte câştigate | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași | 2 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Daniil Glinka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Arslanbek Temirhanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Glinka | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Arslanbek Temirhanov | |
0-0, 0-15 | ||
Daniil Glinka | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Arslanbek Temirhanov | |
0-0, 15-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Daniil Glinka | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Arslanbek Temirhanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniil Glinka | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Arslanbek Temirhanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Glinka | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Arslanbek Temirhanov | |
0-0 | ||
Daniil Glinka | 4-2 | |
5-2 | Arslanbek Temirhanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daniil Glinka | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
07.09.03, 20 Vârsta
07.09.03, 20 Vârsta
Daniil Glinka vs. Arslanbek Temirhanov - meciuri reciproce
30.09.19 | Calificare | Daniil Glinka | Arslanbek Temirhanov | 6-0, 6-3 | detaliu meci | M25 Falun | Indoor Hard |
Daniil Glinka form & Arslanbek Temirhanov form
Daniil Glinka - ultimele meciuri
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - retragere | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Poitiers - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
M25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Toby Martin | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Yanki Erel | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detaliu meci |
Arslanbek Temirhanov - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Vincent | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Kalmar - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Adam Heinonen | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Varnamo - Zgura | ||||
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Jan Simonsson | 3-6, 7-65, 10-12 | detaliu meci | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Raz Haviv | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Boris Pokotilov | 6-74, 6-0, 4-10 | detaliu meci | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
25.04.23 Calificare | vs. Daniil Ostapenkov | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexander Pundel | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.04.23 1-a rundă | vs. Omni Kumar | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Amaan Siddiqui | 6-0, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jaitra De Saram | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Tristan Mccormick | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexandre Reco | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
04.04.23 Calificare | vs. Nikolas Moceanu | 6-3, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
03.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Leo Poupinel | 5-7, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
M25 Veigy - Carpet | ||||
09.01.23 Calificare | vs. Alessandro Pecci | 6-4, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
08.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Leo Raquillet | 2-6, 6-2, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Indoor Hard | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Vesa Ahti | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
27.09.22 1-a rundă | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
20.09.22 1-a rundă | vs. Yan Sabanin | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
M25+H Plaisir - Indoor Hard | ||||
15.09.22 a 2-a rundă | vs. Sean Hodkin | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
14.09.22 1-a rundă | vs. Timo Legout | 6-4, 3-6, 7-65 | detaliu meci | |
12.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Leo Doukhan | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.09.22 Calificare | vs. Sean Hodkin | 5-7, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Guillaume Delamarre | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Trier - Zgura | ||||
23.08.22 1-a rundă | vs. Daniel Little | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Malmo - Zgura | ||||
17.08.22 1-a rundă | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
09.08.22 1-a rundă | vs. Gustaf Strom | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
19.05.22 a 2-a rundă | vs. Christian Sigsgaard | 6-2, 3-6, 0-3, - Arslanbek Temirhanov - retragere | detaliu meci | |
18.05.22 1-a rundă | vs. Anthony Turchi | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
17.05.22 Calificare | vs. Ville-Petteri Ahti | 4-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci |