Daniil Glinka vs. Daniil Tsebrenko 07.05.2019

Daniil Glinka vs. Daniil Tsebrenko 07.05.2019 - M15 Sozopol - comparaţie

MECI

07.05.19CalificareDaniil Glinka Daniil Tsebrenko 6-4, 6-0 Bulgaria M15 Sozopol Hard

STATISTICI MECI

6-0

Daniil Glinka
Estonia
12.05.00, 19 Vârsta







Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
24.05.99, 20 Vârsta







Daniil Tsebrenko
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Daniil Glinka vs. Daniil Tsebrenko - meciuri reciproce

07.05.19CalificareDaniil GlinkaDaniil Tsebrenko6-4, 6-0 detaliu meciBulgaria M15 Sozopol Hard

Daniil Glinka - ultimele meciuri

Russia M15 Moscow - Zgura
23.08.19
Sfert de finală
vs. Konstantin Kravchuk4-6, 5-7 pierderedetaliu meci
22.08.19
a 2-a rundă
vs. Alessandro Procopio6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
21.08.19
1-a rundă
vs. Egor Agafonov6-1, 6-1 victoriedetaliu meci
20.08.19
Calificare
vs. Mikhail Sokolovskiy6-2, 4-6, 7-10 pierderedetaliu meci
19.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Aleksandr Myagkov6-3, 7-65 victoriedetaliu meci
Russia M15 Moscow - Zgura
12.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Timur Kiuamov4-6, 0-6 pierderedetaliu meci
Georgia M15 Telavi - Zgura
02.08.19
Sfert de finală
vs. Alexander Donski3-6, 5-7 pierderedetaliu meci
01.08.19
a 2-a rundă
vs. Saida'Lo Saidkarimov7-63, 6-76, 6-2 victoriedetaliu meci
31.07.19
1-a rundă
vs. Jordan Hasson6-4, 6-1 victoriedetaliu meci
29.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Pavel Kravchenko6-0, 6-1 victoriedetaliu meci
29.07.19
Calificare
vs. Vladyslav Gorodynskyi7-5, 5-7, 10-6 victoriedetaliu meci
Georgia M15 Telavi - Zgura
22.07.19
Calificare
vs. Michal Mikula4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
22.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Vito Dell'Elba6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
Estonia M15 Parnu - Zgura
18.07.19
1-a rundă
vs. Eero Vasa4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Germany M15 Kamen - Zgura
24.06.19
1-a rundă de calif.
vs. Niklas Schell3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Bulgaria M15 Plovdiv - Zgura
04.06.19
Calificare
vs. Dan Alexandru Tomescu7-5, 3-6, 4-10 pierderedetaliu meci
03.06.19
1-a rundă de calif.
vs. Besir Durguti6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
Bosnia and Herzeg. M25 Kiseljak - Zgura
30.05.19
1-a rundă
vs. Domagoj Biljesko6-4, 4-6, 6-73 pierderedetaliu meci
28.05.19
Calificare
vs. Keivon Tabrizi6-3, 7-65 victoriedetaliu meci
27.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Andres Dellatorre6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
Bosnia and Herzeg. M15 Brcko - Zgura
22.05.19
1-a rundă
vs. David Pichler1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
21.05.19
Calificare
vs. Ljubomir Celebic1-6, 2-6 pierderedetaliu meci
20.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Aleksa Bucan7-67, 6-1 victoriedetaliu meci
Bulgaria M15 Sozopol - Hard
08.05.19
1-a rundă
vs. Michael Gloeckler6-4, 4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
07.05.19
Calificare
vs. Daniil Tsebrenko6-4, 6-0 victoriedetaliu meci
06.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Martin Atanasov6-1, Martin Atanasov - retragerevictoriedetaliu meci
Uzbekistan M25 Namangan - Hard
01.05.19
1-a rundă
vs. Manish Sureshkumar2-6, 0-6 pierderedetaliu meci
Uzbekistan M25 Andijan - Hard
23.04.19
Calificare
vs. Aliaksandr Liaonenka4-6, 6-1, 7-10 pierderedetaliu meci
22.04.19
1-a rundă de calif.
vs. Martin Borisiouk4-6, 7-65, 10-7 victoriedetaliu meci
Russia M25+H Kazan - Indoor Hard
12.03.19
1-a rundă
vs. Richard Muzaev4-6, 4-6 pierderedetaliu meci

Daniil Tsebrenko - ultimele meciuri

Belarus M15 Minsk - Hard
20.08.19
Calificare
vs. David Volfson2-6, 0-6 pierderedetaliu meci
19.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Zurab Bahatrishvili6-0, 6-1 victoriedetaliu meci
Ukraine M15 Irpin - Zgura
12.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Michal Skonieczny1-6, 6-2, 11-13 pierderedetaliu meci
Poland M15 Koszalin - Zgura
07.08.19
1-a rundă
vs. Robin Stanek1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
06.08.19
Calificare
vs. Michal Skonieczny7-5, 6-4 victoriedetaliu meci
05.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Stepan Beresnev6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
Portugal M25 Porto - Hard
22.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Filipe Brandao6-4, 2-6, 2-10 pierderedetaliu meci
Poland M15 Wroclaw - Zgura
01.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Piotr Grynkowski1-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Czech Republic M25+H Most - Zgura
27.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Krystof Zapsky3-6, 6-2, 8-10 pierderedetaliu meci
Ukraine M15 Irpin - Zgura
20.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Dmytro Kamynin2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Bulgaria M15 Sozopol - Hard
07.05.19
Calificare
vs. Daniil Glinka4-6, 0-6 pierderedetaliu meci
06.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Valentin Ivanov6-3, 6-0 victoriedetaliu meci
Germany Germany F16 - Indoor Hard
21.10.18
1-a rundă de calif.
vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop6-3, 3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Germany Germany F15 - Carpet
08.10.18
Calificare
vs. Egor Noskin3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
07.10.18
2-a rundă de calif.
vs. Christian Braun6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
Poland Poland F8 - Zgura
18.08.18
1-a rundă de calif.
vs. Tomasz Bednarek1-6, 6-4, 4-6 pierderedetaliu meci
Poland Poland F7 - Zgura
13.08.18
Calificare
vs. Vitalii Shcherba1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
12.08.18
2-a rundă de calif.
vs. Bartosz Wojnar6-0, 6-3 victoriedetaliu meci
11.08.18
1-a rundă de calif.
vs. Samuel Pointon6-1, 6-1 victoriedetaliu meci
Poland Poland F6 - Zgura
05.08.18
2-a rundă de calif.
vs. Patryk Kosinski1-6, 6-79 pierderedetaliu meci
Slovakia Slovakia F2 - Zgura
29.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Joshua Goodger3-6, 7-5, 4-6 pierderedetaliu meci
Lithuania Lithuania F1 - Zgura
21.07.18
2-a rundă de calif.
vs. Razvan Marius Codescu4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
21.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Ignas Cipkus6-1, 6-0 victoriedetaliu meci
Germany Germany F8 - Zgura
15.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Karol Drzewiecki5-7, 3-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Zgura
07.07.18
2-a rundă de calif.
vs. Robert Steinhauser5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
07.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Lukas Jelenik6-2, 6-0 victoriedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Zgura
19.05.18
1-a rundă de calif.
vs. Martin Krumich3-6, 6-3, 3-6 pierderedetaliu meci
Bulgaria Bulgaria F1 - Hard
12.05.18
2-a rundă de calif.
vs. Marco Di Maro2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Poland Poland F2 - Zgura
06.05.18
1-a rundă de calif.
vs. Duje Ajdukovic4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Poland Poland F1 - Zgura
28.04.18
1-a rundă de calif.
vs. Antonin Bolardt5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
<