MECI
12.08.19 | Calificare | Daniil Savelev | Aliaksandr Sasnouski | 6-4, 1-6, 10-6 | M15 Irpin | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
28.12.00, 23 Vârsta
28.12.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
12.01.01, 23 Vârsta
12.01.01, 23 Vârsta
Daniil Savelev vs. Aliaksandr Sasnouski - meciuri reciproce
12.08.19 | Calificare | Daniil Savelev | Aliaksandr Sasnouski | 6-4, 1-6, 10-6 | detaliu meci | M15 Irpin | Zgura |
Daniil Savelev form & Aliaksandr Sasnouski form
Daniil Savelev - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Norbert Marosik | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Karlo Cubelic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Dzhordzho Binda | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.11.23 Calificare | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Strahinja Cejovic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Dean Thurner | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Stevan Popovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kris Krawcewicz | 7-62, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-72, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Abdulmajeed Bukhari | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Carlos Giraldi | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Pirot - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Federico Valle | 6-78, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Sebastian Pino | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Calvin Hemery | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Tobias Sonne | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Tomislav Edward Papac | 7-62, 6-75, 8-10 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Shayan Najam | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
20.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Taketo Takamisawa | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
20.06.23 Calificare | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jerall Yasin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Nakhon - Hard | ||||
12.06.23 Calificare | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Bodrum - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Kaya Arinc | 5-7, 1-6 | detaliu meci |
Aliaksandr Sasnouski - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Niels Visker | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Tom Abelevich | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Borroni | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Michal Mikula | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Danyil Fedorov | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Igor Solomatin | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
12.08.19 Calificare | vs. Daniil Savelev | 4-6, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
Egypt F22 - Hard | ||||
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Sagar Ahuja | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Egypt F21 - Hard | ||||
30.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Jeff Guerrero | 2-6, 3-6 | detaliu meci |