MECI
21.08.17 | 1-a rundă de calif. | Daniil Tsebrenko | Paulius Matulevicius | 3-6, 6-0, 6-2 | Poland F10 | Zgura |
STATISTICI MECI
Ucraina
24.05.99, 24 Vârsta
24.05.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Lituania
22.12.97, 26 Vârsta
22.12.97, 26 Vârsta
Daniil Tsebrenko vs. Paulius Matulevicius - meciuri reciproce
21.08.17 | 1-a rundă de calif. | Daniil Tsebrenko | Paulius Matulevicius | 3-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | Poland F10 | Zgura |
Daniil Tsebrenko form & Paulius Matulevicius form
Daniil Tsebrenko - ultimele meciuri
M15 Vyshkovo - Zgura | ||||
20.09.21 Calificare | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Trier - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
23.09.19 Calificare | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Varna - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sao - Hard | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Calificare | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
M15 Koszalin - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Porto - Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25+H Most - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Calificare | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Germany F16 - Indoor Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Germany F15 - Carpet | ||||
08.10.18 Calificare | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Poland F8 - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci |
Paulius Matulevicius - ultimele meciuri
Poland F8 - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Tomasz Dudek | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Estonia F4 - Indoor Hard | ||||
06.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Filin | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Turkey F35 - Zgura | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ukraine F4 - Zgura | ||||
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Patryk Janik | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
Poland F10 - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-3, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Poland F9 - Zgura | ||||
14.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Danyil Chornous | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Poland F8 - Zgura | ||||
31.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Adam Rudowski | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Estonia F1 - Zgura | ||||
24.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Alex Hedman | 1-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Lithuania F1 - Zgura | ||||
17.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Roberto Rosales | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Poland F5 - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Ksawery Pociej | 6-74, 6-73 | detaliu meci | |
Poland F4 - Zgura | ||||
03.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Jan Galka | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
Turkey F24 - Zgura | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Marvin Greven | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
24.10.16 Calificare | vs. Pauli Partinen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Henri Nelk | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Latvia F1 - Zgura | ||||
01.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Roberts Grinvalds | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
Estonia F1 - Zgura | ||||
25.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Siim Troost | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Lithuania F1 - Zgura | ||||
18.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Daniel Orlita | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Ville-Petteri Ahti | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Latvia F1 - Zgura | ||||
03.08.15 2-a rundă de calif. | vs. Christian Hirschmueller | 2-6, 2-6 | detaliu meci |