MECI
09.05.17 | 1-a rundă | David Jorda Sanchis | Maxime Mora | 5-7, 6-0, 6-2 | Spain F13 | Zgura |
STATISTICI MECI
David Jorda Sanchis | Maxime Mora | |
Prima administrare % | 51/79 (65%) | 52/92 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/51 (76%) | 29/52 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/28 (43%) | 17/40 (43%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 46/92 (50%) | 28/79 (35%) |
Total puncte câştigate | 97/171 (57%) | 74/171 (43%) |
Greșeli duble | 5 | 7 |
ași | 4 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
David Jorda Sanchis vs. Maxime Mora - meciuri reciproce
09.05.17 | 1-a rundă | David Jorda Sanchis | Maxime Mora | 5-7, 6-0, 6-2 | detaliu meci | Spain F13 | Zgura |
David Jorda Sanchis form & Maxime Mora form
David Jorda Sanchis - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Marseille - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
Drummondville Challenger - Indoor Hard | ||||
13.11.23 1-a rundă | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Calgary Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
30.09.23 Semifinală | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detaliu meci |
Maxime Mora - ultimele meciuri
M25+H Mulhouse - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Villers - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
M25+H Rodez - Indoor Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Zaragoza - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Sabadell - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Melilla - Zgura | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Szczawno - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Muttenz - Zgura | ||||
19.08.23 Semifinală | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
Meerbusch Challenger - Zgura | ||||
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Eindhoven - Zgura | ||||
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Amersfoort Challenger - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Arlon - Zgura | ||||
02.07.23 Semifinală | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
30.06.23 Sfert de finală | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Montauban - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Carnac - Zgura | ||||
31.05.23 a 2-a rundă | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Pazardzhik - Zgura | ||||
25.05.23 a 2-a rundă | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | detaliu meci | |
24.05.23 1-a rundă | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Angers - Zgura | ||||
21.04.23 Sfert de finală | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | detaliu meci |