MECI
20.07.20 | 1-a rundă | David Pichler | Peter Goldsteiner | 6-3, 7-5 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
David Pichler | 0-0 | |
1-0 | Peter Goldsteiner | |
David Pichler | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
David Pichler | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0 | ||
David Pichler | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
David Pichler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
5-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
David Pichler | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
David Pichler | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
David Pichler | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
3-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
David Pichler | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30 | ||
David Pichler | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-4 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
David Pichler | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
6-5 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
David Pichler vs. Peter Goldsteiner - meciuri reciproce
17.08.23 | a 2-a rundă | David Pichler | Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | detaliu meci | M15 Kottingbrunn | Zgura |
19.05.21 | 1-a rundă | David Pichler | Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | detaliu meci | M15 Sibenik | Zgura |
20.07.20 | 1-a rundă | David Pichler | Peter Goldsteiner | 6-3, 7-5 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
06.08.19 | 1-a rundă | David Pichler | Peter Goldsteiner | 6-0, 6-1 | detaliu meci | M25 Vogau | Zgura |
David Pichler form & Peter Goldsteiner form
David Pichler - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Merida Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Kigali 2 - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Kigali 1 - Zgura | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - retragere | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Chennai - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
20.01.24 Semifinală | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
03.12.23 Finală | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.12.23 Semifinală | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kuching - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Hua - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
29.09.23 a 2-a rundă | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci |
Peter Goldsteiner - ultimele meciuri
M15 Vienna - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Lodz - Zgura | ||||
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Kramsach - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Salzburg Challenger - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Brasov - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Store - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - retragere | detaliu meci | |
20.06.23 Calificare | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Litija - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Nyiregyhaza - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detaliu meci |