MECI
01.07.20 | 1-a rundă | David Pichler | Thomas Statzberger | 6-3, 6-3 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
1-1 | Thomas Statzberger | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-A | ||
David Pichler | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Thomas Statzberger | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
David Pichler | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
4-2 | Thomas Statzberger | |
0-0, 0-30 | ||
David Pichler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-3 | Thomas Statzberger | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
David Pichler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Thomas Statzberger | |
0-0 | ||
David Pichler | 1-1 | |
0-0, 15-15 | ||
2-1 | Thomas Statzberger | |
0-0 | ||
David Pichler | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-1 | Thomas Statzberger | |
0-0 | ||
David Pichler | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-40 | ||
5-2 | Thomas Statzberger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
David Pichler | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
David Pichler vs. Thomas Statzberger - meciuri reciproce
01.07.20 | 1-a rundă | David Pichler | Thomas Statzberger | 6-3, 6-3 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
David Pichler form & Thomas Statzberger form
David Pichler - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Merida Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Kigali 2 - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Kigali 1 - Zgura | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - retragere | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Chennai - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
20.01.24 Semifinală | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
03.12.23 Finală | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.12.23 Semifinală | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kuching - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Hua - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
29.09.23 a 2-a rundă | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci |
Thomas Statzberger - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
01.07.20 1-a rundă | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Qatar F4 - Hard | ||||
05.12.18 a 2-a rundă | vs. Peter Kobelt | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
04.12.18 1-a rundă | vs. Karl Friberg | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Turkey F37 - Zgura | ||||
23.11.18 Sfert de finală | vs. Gabriel Donev | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Franco Capalbo | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
20.11.18 1-a rundă | vs. Lucas Hellfritsch | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Bratislava Challenger - Indoor Hard | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Christoph Negritu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
07.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Joy Vigani | 3-6, 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
Turkey F29 - Zgura | ||||
26.09.18 1-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
Turkey F28 - Zgura | ||||
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.09.18 1-a rundă | vs. Mert Alkaya | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Seville Challenger - Zgura | ||||
01.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
26.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Joao Menezes | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
26.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Schelcher Muro | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Germany F12 - Zgura | ||||
18.08.18 Semifinală | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
17.08.18 Sfert de finală | vs. Alejo Vilaro | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
16.08.18 a 2-a rundă | vs. Eduard Guell Bartrina | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.08.18 1-a rundă | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Austria F5 - Zgura | ||||
02.08.18 a 2-a rundă | vs. Mike Urbanija | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
02.08.18 1-a rundă | vs. Jakob Aichhorn | 7-66, 2-1, Jakob Aichhorn - retragere | detaliu meci | |
Austria F4 - Zgura | ||||
29.07.18 Finală | vs. Peter Heller | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
27.07.18 Semifinală | vs. Matthias Haim | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
26.07.18 Sfert de finală | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.07.18 a 2-a rundă | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
23.07.18 1-a rundă | vs. Antonin Stepanek | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Austria F3 - Zgura | ||||
17.07.18 1-a rundă | vs. Ivan Davydov | 6-2, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Poprad Tatry - Zgura | ||||
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Michal Dembek | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
16.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Pavel Nejedly | 2-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci |