MECI
05.09.17 | 1-a rundă | David Souto | Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-6, 7-67 | Argentina F6 | Zgura |
STATISTICI MECI
David Souto | Santiago Rodriguez Taverna | |
Prima administrare % | 64/104 (62%) | 76/104 (73%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 38/64 (59%) | 40/76 (53%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/40 (40%) | 10/28 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 8/14 (57%) | 8/14 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 54/104 (52%) | 50/104 (48%) |
Total puncte câştigate | 108/208 (52%) | 100/208 (48%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
David Souto vs. Santiago Rodriguez Taverna - meciuri reciproce
05.09.17 | 1-a rundă | David Souto | Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-6, 7-67 | detaliu meci | Argentina F6 | Zgura |
David Souto form & Santiago Rodriguez Taverna form
David Souto - ultimele meciuri
Spain F20 - Zgura | ||||
22.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Eduard Guell Bartrina | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Spain F19 - Zgura | ||||
17.07.18 1-a rundă | vs. Marc Giner | 3-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
USA F16 - Zgura | ||||
20.06.18 1-a rundă | vs. Alex Rybakov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
07.04.18 Rubber 1 | vs. Pablo Cuevas | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Argentina F10 - Zgura | ||||
22.11.17 1-a rundă | vs. Geronimo Espin Busleiman | 5-7, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
07.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Argentina F6 - Zgura | ||||
06.09.17 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.09.17 1-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-6, 7-67 | detaliu meci | |
Colombia F3 - Zgura | ||||
03.08.17 Sfert de finală | vs. Cristian Rodriguez | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.08.17 a 2-a rundă | vs. Nicolas Santos | 6-74, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.08.17 1-a rundă | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Colombia F2 - Zgura | ||||
26.07.17 a 2-a rundă | vs. Cristian Rodriguez | 5-7, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
25.07.17 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
Colombia F1 - Hard | ||||
18.07.17 1-a rundă | vs. Luis Valero | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
Medellin Challenger - Zgura | ||||
13.07.17 a 2-a rundă | vs. Jose Statham | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.07.17 1-a rundă | vs. Charles Force | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.07.17 Calificare | vs. Nicolas Alberto Arreche | 2-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
09.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Mauricio Echazu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
09.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Diego Alejandro Giraldo Restrepo | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Argentina F3 - Zgura | ||||
20.06.17 1-a rundă | vs. Juan Ignacio Galarza | 7-65, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Argentina F2 - Zgura | ||||
15.06.17 Sfert de finală | vs. Juan Ignacio Galarza | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.06.17 a 2-a rundă | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.17 1-a rundă | vs. Matias Zukas | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Argentina F1 - Zgura | ||||
07.06.17 a 2-a rundă | vs. Tomas Lipovsek Puches | 7-66, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.06.17 1-a rundă | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Colombia F7 - Zgura | ||||
03.08.15 1-a rundă | vs. Jorge Montero | 2-5, - David Souto - retragere | detaliu meci | |
Colombia F6 - Zgura | ||||
27.07.15 1-a rundă | vs. Luis Valero | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.07.15 a 2-a rundă | vs. Facundo Mena | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
27.07.15 Sfert de finală | vs. Eduardo Struvay | 2-3, - David Souto - retragere | detaliu meci |
Santiago Rodriguez Taverna - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Fabio Fognini | 3-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Gerald Melzer | 6-3, 4-6, 7-65 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Jules Marie | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Martin Landaluce | 7-5, 2-6, 7-611 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Facundo Bagnis | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
24.01.24 a 2-a rundă | vs. Marco Cecchinato | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Calificare | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Zsombor Piros | 6-2, 3-6, 7-68 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Felix Gill | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Gustavo Heide | 6-75, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
02.12.23 Sfert de finală | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 7-68, 6-1 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Cristian Garin | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Hugo Dellien | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-4 | detaliu meci |