MECI
18.07.18 | a 2-a rundă | Denys Klok | Karl Friberg | 6-4, 3-6, 7-5 | Estonia F1 | Zgura |
STATISTICI MECI
Denys Klok | Karl Friberg | |
Prima administrare % | 60/94 (64%) | 61/96 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 36/60 (60%) | 34/61 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/34 (38%) | 13/35 (37%) |
Break-ballurile câştigate | 7/15 (47%) | 6/13 (46%) |
Puncte câştigate din returnare | 49/96 (51%) | 45/94 (48%) |
Total puncte câştigate | 98/190 (52%) | 92/190 (48%) |
Greșeli duble | 2 | 8 |
ași | 1 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Denys Klok | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denys Klok | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denys Klok | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denys Klok | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denys Klok | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Denys Klok | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Denys Klok | 0-1 | |
Denys Klok | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Denys Klok | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-4 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Denys Klok | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denys Klok | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
Denys Klok | 0-0 | |
Denys Klok | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Denys Klok | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denys Klok | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Denys Klok | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Denys Klok | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denys Klok | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Denys Klok vs. Karl Friberg - meciuri reciproce
09.07.19 | 1-a rundă | Denys Klok | Karl Friberg | 6-2, 6-3 | detaliu meci | M15 Vilnius | Zgura |
13.11.18 | 1-a rundă | Karl Friberg | Denys Klok | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Finland F4 | Indoor Hard |
18.07.18 | a 2-a rundă | Denys Klok | Karl Friberg | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | Estonia F1 | Zgura |
Denys Klok form & Karl Friberg form
Denys Klok - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.24 1-a rundă | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kish - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Kish - Zgura | ||||
02.03.24 Sfert de finală | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
03.02.24 Semifinală | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
02.02.24 Sfert de finală | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kish - Zgura | ||||
13.01.24 Semifinală | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Kish - Zgura | ||||
06.01.24 Semifinală | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
05.01.24 Sfert de finală | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.12.23 Sfert de finală | vs. Evgenii Tiurnev | - | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 Sfert de finală | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
08.12.23 a 2-a rundă | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - retragere | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Ilya Snitari | 6-2, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Pazardzhik - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Gabriel Donev | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Arad - Zgura | ||||
28.09.23 Sfert de finală | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Karl Friberg - ultimele meciuri
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
27.01.24 Semifinală | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Danderyd Challenger - Indoor Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
12.11.23 Finală | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.11.23 Semifinală | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Nevers - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
29.09.23 Semifinală | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
28.09.23 Sfert de finală | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Como Challenger - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
19.08.23 Semifinală | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci |