Rusia
26.05.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Kazahstan
25.05.95, 28 Vârsta
Rusia
06.09.95, 28 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Georgia
02.01.93, 31 Vârsta
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Denys Klok/Vladimir Korolev vs. Sagadat Ayap/George Tsivadze - meciuri reciproce
Denys Klok form & Sagadat Ayap form
Denys Klok/Vladimir Korolev - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura |
14.10.21 Sfert de finală | vs. John Sperle/Marlon Vankan | 3-6, 1-6 | | detaliu meci |
12.10.21 1-a rundă | vs. Santiago De La Fuente/Juan Pablo Paz | 6-3, 6-0 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
27.04.21 1-a rundă | vs. Oleksii Krutykh/Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 6-4, 10-12 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
21.04.21 1-a rundă | vs. Stefan Palosi/Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 3-6 | | detaliu meci |
M15 Eupen - Zgura |
05.08.19 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo/Tim Van Der Horst | 2-6, 3-6 | | detaliu meci |
M15 Brussels - Zgura |
29.07.19 1-a rundă | vs. Victor Ernaelsteen/Alec Witmeur | 5-7, 6-3, 7-10 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
20.05.19 Semifinală | vs. Daniel Kossek/Mateusz Kowalczyk | 6-3, 4-6, 10-6 | | detaliu meci |
20.05.19 Finală | vs. Cengiz Aksu/Mert Naci Turker | 6-2, 3-6, 10-6 | | detaliu meci |
20.05.19 1-a rundă | vs. Niklas Guttau/Lucas Hellfritsch | 6-3, 6-4 | | detaliu meci |
20.05.19 Sfert de finală | vs. Ilya Rudiukov/Zakhar Trapeznikov | 6-2, 6-2 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
13.05.19 1-a rundă | vs. Cengiz Aksu/Yanki Erel | 7-64, 7-63 | | detaliu meci |
13.05.19 Sfert de finală | vs. Sarp Agabigun/Grigoriy Lomakin | 7-66, 5-7, 2-10 | | detaliu meci |
Russia F8 - Zgura |
27.08.18 1-a rundă | vs. Konstantin Kravchuk/Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 1-6 | | detaliu meci |
Kazakhstan F5 - Zgura |
23.04.18 1-a rundă | vs. Teimuraz Gabashvili/Timur Khabibulin | 6-4, 6-4 | | detaliu meci |
23.04.18 Sfert de finală | vs. Timur Maulenov/Beibit Zhukayev | 6-3, 4-6, 8-10 | | detaliu meci |
Kazakhstan F4 - Zgura |
16.04.18 Sfert de finală | vs. Jae-Min Seol/Min-Kyu Song | 6-3, 4-6, 10-4 | | detaliu meci |
16.04.18 Semifinală | vs. Matvey Khomentovskiy/Maksim Tikhomirov | 6-2, 7-5 | | detaliu meci |
16.04.18 Finală | vs. Aleksandre Metreveli/Denis Yevseyev | 7-5, 6-74, 6-10 | | detaliu meci |
16.04.18 1-a rundă | vs. Sagadat Ayap/George Tsivadze | 6-4, 4-6, 10-8 | | detaliu meci |
Russia F2 - Hard |
26.06.17 Sfert de finală | vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin | 7-64, 6-76, 7-10 | | detaliu meci |
26.06.17 1-a rundă | vs. Daniiar Duldaev/Mikalai Haliak | 6-0, 0-6, 10-6 | | detaliu meci |
Russia F1 - Hard |
19.06.17 1-a rundă | vs. Richard Muzaev/Vladimir Polyakov | 5-7, 2-6 | | detaliu meci |
Sagadat Ayap/George Tsivadze - ultimele meciuri
M15 Karshi - Hard |
07.10.19 Sfert de finală | vs. Timur Maulenov/Beibit Zhukayev | 5-7, 3-6 | | detaliu meci |
07.10.19 1-a rundă | vs. Martin Borisiouk/Aliaksandr Liaonenka | 7-5, 6-3 | | detaliu meci |
M15 Minsk - Hard |
19.08.19 1-a rundă | vs. Roman Blokhin/Victor Gurevich | 6-4, 6-3 | | detaliu meci |
19.08.19 Sfert de finală | vs. Ben Jones/James Mackinlay | 7-5, 3-6, 10-6 | | detaliu meci |
19.08.19 Finală | vs. Artem Dubrivnyy/David Poljak | 2-6, 2-6 | | detaliu meci |
19.08.19 Semifinală | vs. Ivan Liutarevich/Vadym Ursu | 6-3, 6-4 | | detaliu meci |
M25 Shymkent - Zgura |
15.04.19 Sfert de finală | vs. Markos Kalovelonis/Aleksandre Metreveli | 6-74, 2-6 | | detaliu meci |
15.04.19 1-a rundă | vs. Shalva Dzhanashia/Roman Safiullin | 4-6, 7-5, 10-5 | | detaliu meci |
M25 Shymkent - Zgura |
08.04.19 Sfert de finală | vs. Konstantin Kravchuk/Alexander Pavlioutchenkov | 0-6, 6-3, 7-10 | | detaliu meci |
08.04.19 1-a rundă | vs. Sidharth Rawat/Manish Sureshkumar | 6-2, 7-5 | | detaliu meci |
Kazakhstan F4 - Zgura |
16.04.18 1-a rundă | vs. Denys Klok/Vladimir Korolev | 4-6, 6-4, 8-10 | | detaliu meci |
Azerbaijan F4 - Carpet |
07.03.16 1-a rundă | vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin | 4-6, 6-73 | | detaliu meci |