MECI
10.05.17 | 1-a rundă | Dimitar Kuzmanov | Gabriel Donev | 7-63, 7-63 | Bulgaria F1 | Hard |
STATISTICI MECI
Dimitar Kuzmanov | Gabriel Donev | |
Prima administrare % | 44/72 (61%) | 48/79 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/44 (70%) | 29/48 (60%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 18/28 (64%) | 14/31 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 3/7 (43%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 36/79 (46%) | 23/72 (32%) |
Total puncte câştigate | 85/151 (56%) | 66/151 (44%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași | 1 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Dimitar Kuzmanov vs. Gabriel Donev - meciuri reciproce
10.05.17 | 1-a rundă | Dimitar Kuzmanov | Gabriel Donev | 7-63, 7-63 | detaliu meci | Bulgaria F1 | Hard |
Dimitar Kuzmanov form & Gabriel Donev form
Dimitar Kuzmanov - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Sandro Kopp | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă | vs. Nerman Fatic | 6-0, 7-65 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă | vs. Filip Misolic | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Jules Marie | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 7-66, 5-7 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Dan Added | 4-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Billy Harris | 6-0, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-74, 6-3, 6-73 | detaliu meci | |
Sofia - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Cem Ilkel | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Alex Molcan | 6-75, - Dimitar Kuzmanov - retragere | detaliu meci | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Corentin Moutet | 6-2, 2-6, 7-65 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
17.09.23 | vs. Alexander Bublik | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Timofey Skatov | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Vit Kopriva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Dennis Novak | 6-73, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-77, 7-64, 4-6 | detaliu meci | |
Como Challenger - Zgura | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Benoit Paire | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 6-2, 2-0, Ivan Gakhov - retragere | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Meerbusch Challenger - Zgura | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Jan Choinski | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci |
Gabriel Donev - ultimele meciuri
M15 Kish - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Samuil Konov | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kish - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Branko Djuric | 6-2, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Ilya Snitari | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
16.01.24 Calificare | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mustafa Erdogan | 6-2, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Niklas Schell | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Pazardzhik - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Damien Wenger | 7-5, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Denys Klok | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Pazardzhik - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Clement Tabur | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Dusan Obradovic | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-64, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Pitesti - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Quentin Folliot | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sofia - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Denys Klok | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Belgrade - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.06.23 Sfert de finală | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Lautaro Midon | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Iliyan Radulov | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Pazardzhik - Zgura | ||||
25.05.23 a 2-a rundă | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.05.23 1-a rundă | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Pazardzhik - Zgura | ||||
20.05.23 Sfert de finală | vs. Denys Klok | 6-75, 5-7 | detaliu meci |