MECI
26.01.20 | 1-a rundă | Dominic Stricker | Gustavo Heide | 7-5, 6-1 | Australian Open | Hard |
STATISTICI MECI
1 | ||
Dominic Stricker | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Gustavo Heide | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dominic Stricker | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dominic Stricker | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dominic Stricker | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Gustavo Heide | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dominic Stricker | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Gustavo Heide | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dominic Stricker | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Dominic Stricker | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gustavo Heide | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dominic Stricker | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dominic Stricker | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dominic Stricker | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Dominic Stricker vs. Gustavo Heide - meciuri reciproce
26.01.20 | 1-a rundă | Dominic Stricker | Gustavo Heide | 7-5, 6-1 | detaliu meci | Australian Open | Hard |
Dominic Stricker form & Gustavo Heide form
Dominic Stricker - ultimele meciuri
Jeddah - Indoor Hard | ||||
01.12.23 Semifinală | vs. Hamad Medjedovic | 3-45, 1-2, - Dominic Stricker - retragere | detaliu meci | |
30.11.23 | vs. Arthur Fils | 2-4, 4-33, 2-4, 3-45 | detaliu meci | |
29.11.23 | vs. Luca Nardi | 4-1, 4-1, 4-2 | detaliu meci | |
28.11.23 | vs. Flavio Cobolli | 2-4, 4-37, 1-4, 2-4 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 7-62, 1-4, - Dominic Stricker - retragere | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Joao Sousa | 7-64, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Basel - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Ugo Humbert | 4-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Casper Ruud | 6-4, 3-6, 7-61 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Antwerp - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-64, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Luca Nardi | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Mouilleron Le - Indoor Hard | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Matteo Martineau | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.09.23 Rubber 1 | vs. Adrian Mannarino | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
03.09.23 a 4-a rundă | vs. Taylor Harry Fritz | 6-72, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.23 a 3-a rundă | vs. Benjamin Bonzi | 2-6, 7-5, 7-64, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Stefanos Tsitsipas | 7-5, 6-72, 6-75, 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă | vs. Alexei Popyrin | 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.23 Calificare | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-72, 6-4, 7-611 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă | vs. Christian Harrison | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Zug Challenger - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Joris De Loore | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Gstaad - Zgura | ||||
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Miomir Kecmanovic | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Arthur Fils | 7-64, 7-64 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Frances Tiafoe | 6-711, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Alexei Popyrin | 3-6, 6-3, 6-2, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
29.06.23 Calificare | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Steve Johnson | 7-5, 6-4 | detaliu meci |
Gustavo Heide - ultimele meciuri
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
24.03.24 Finală | vs. Joao Fonseca | 7-5, 6-76, 6-1 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Alexander Weis | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Valerio Aboian | 6-75, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Gianluca Mager | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Andrea Collarini | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
02.02.24 | vs. Elias Ymer | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
24.01.24 a 2-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-65, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Facundo Bagnis | 7-69, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Max Houkes | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 0-1, - Gustavo Heide - retragere | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
01.10.23 Finală | vs. Thiago Agustin Tirante | - Gustavo Heide - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
30.09.23 Semifinală | vs. David Jorda Sanchis | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă | vs. Maxime Janvier | 6-3, 4-1, Maxime Janvier - retragere | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Tristan Boyer | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci |