MECI
26.06.20 | 1-a rundă | Dominic Thiem | David Pichler | 6-2, 6-0 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | David Pichler | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Dominic Thiem | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-1 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Dominic Thiem | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-1 | David Pichler | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Dominic Thiem | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-2 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dominic Thiem | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Dominic Thiem | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | David Pichler | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dominic Thiem | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | David Pichler | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dominic Thiem | 5-0 | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Dominic Thiem vs. David Pichler - meciuri reciproce
26.06.20 | 1-a rundă | Dominic Thiem | David Pichler | 6-2, 6-0 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Dominic Thiem form & David Pichler form
Dominic Thiem - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă | vs. Filip Krajinovic | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Michael Agwi | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Michael Agwi | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Felix Auger Aliassime | 3-6, 5-7, 7-65, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Rafael Nadal | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
31.12.23 Calificare | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. James McCabe | 2-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Metz - Indoor Hard | ||||
07.11.23 a 2-a rundă | vs. Ugo Humbert | 6-75, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă | vs. Matteo Martineau | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Paris - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Holger Rune | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă | vs. Stan Wawrinka | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
29.10.23 Calificare | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Sonego | 6-1, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Stefanos Tsitsipas | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Antwerp - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Luca Nardi | 3-6, 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Gabriel Diallo | 1-6, 6-4, 6-75 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Astana - Indoor Hard | ||||
01.10.23 Sfert de finală | vs. Sebastian Ofner | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.09.23 a 2-a rundă | vs. Marcos Giron | 6-3, 4-6, 7-62 | detaliu meci | |
28.09.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 7-68 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Ben Shelton | 6-71, 0-1, - Dominic Thiem - retragere | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă | vs. Alexander Bublik | 6-3, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Kitzbuhel - Zgura | ||||
05.08.23 Finală | vs. Sebastian Baez | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.08.23 Semifinală | vs. Laslo Djere | 6-73, 7-5, 7-68 | detaliu meci | |
03.08.23 Sfert de finală | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Zhizhen Zhang | 1-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Facundo Bagnis | 7-63, 7-66 | detaliu meci |
David Pichler - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Merida Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Kigali 2 - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Kigali 1 - Zgura | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - retragere | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Chennai - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
20.01.24 Semifinală | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
03.12.23 Finală | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.12.23 Semifinală | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kuching - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Hua - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
29.09.23 a 2-a rundă | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci |