MECI
20.11.17 | 1-a rundă de calif. | Dominik Nazaruk | Daniil Tsebrenko | 6-3, 6-2 | Czech Republic | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Polonia
14.10.96, 27 Vârsta
14.10.96, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
24.05.99, 24 Vârsta
24.05.99, 24 Vârsta
Dominik Nazaruk vs. Daniil Tsebrenko - meciuri reciproce
20.11.17 | 1-a rundă de calif. | Dominik Nazaruk | Daniil Tsebrenko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Czech Republic | Indoor Hard |
03.07.17 | 1-a rundă de calif. | Dominik Nazaruk | Daniil Tsebrenko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Poland F4 | Zgura |
Dominik Nazaruk form & Daniil Tsebrenko form
Dominik Nazaruk - ultimele meciuri
M15 Lodz - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Krystof Zapsky | 4-6, 2-2, - Dominik Nazaruk - retragere | detaliu meci | |
M15 Gdynia - Zgura | ||||
09.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Harry Wendelken | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Antonin Stepanek | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
29.07.20 1-a rundă | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.07.20 1-a rundă | vs. Piotr Grynkowski | 7-6, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.07.20 1-a rundă | vs. Wojciech Marek | 6-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Tim Heger | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Roi Ginat | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Jordan Hasson | 7-5, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.11.19 Calificare | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Relja Eskic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Luke Servaes | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
22.10.19 Calificare | vs. Pelle Boerma | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Zsombor Piros | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.19 Calificare | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Jounieh - Zgura | ||||
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Eduard Vlasceanu | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
24.09.19 Calificare | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Haren - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Michael Shaw | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Sergis Kyratzis | 7-62, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Pawel Jankowiak | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25+H Bydgoszcz - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Genaro Alberto Olivieri | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.08.19 Calificare | vs. Mikolaj Borkowski | 6-3, 7-5 | detaliu meci |
Daniil Tsebrenko - ultimele meciuri
M15 Vyshkovo - Zgura | ||||
20.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.21 Calificare | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Trier - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
23.09.19 Calificare | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Varna - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sao - Hard | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Calificare | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
M15 Koszalin - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Porto - Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25+H Most - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Calificare | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Germany F16 - Indoor Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Germany F15 - Carpet | ||||
08.10.18 Calificare | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Poland F8 - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci |