MECI
02.02.18 | Sfert de finală | Dragos Dima | Ji Hoon Son | 6-0, 6-1 | Turkey F4 | Zgura |
STATISTICI MECI
Dragos Dima | Ji Hoon Son | |
Prima administrare % | 38/49 (78%) | 30/47 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/38 (74%) | 10/30 (33%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/11 (45%) | 7/17 (41%) |
Break-ballurile câştigate | 6/11 (55%) | 1/7 (14%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/47 (64%) | 16/49 (33%) |
Total puncte câştigate | 63/96 (66%) | 33/96 (34%) |
Greșeli duble | 0 | 2 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Dragos Dima | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ji Hoon Son | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Dima | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dragos Dima | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Dragos Dima | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Dima | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ji Hoon Son | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dragos Dima | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Ji Hoon Son | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dragos Dima | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Dragos Dima vs. Ji Hoon Son - meciuri reciproce
02.02.18 | Sfert de finală | Dragos Dima | Ji Hoon Son | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Turkey F4 | Zgura |
Dragos Dima form & Ji Hoon Son form
Dragos Dima - ultimele meciuri
M25 Antalya - Zgura | ||||
08.11.22 Calificare | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-74, 7-10 | detaliu meci | |
07.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.11.22 Calificare | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Cihan Akay | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.10.22 Sfert de finală | vs. Maxime Chazal | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
27.10.22 a 2-a rundă | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.10.22 1-a rundă | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
25.10.22 Calificare | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
24.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Alexander Razeghi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Luis Francisco | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
20.09.22 1-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Szabolcsveresmart - Zgura | ||||
02.09.22 Sfert de finală | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.22 a 2-a rundă | vs. Antonin Bolardt | 7-5, 6-77, 7-61 | detaliu meci | |
30.08.22 1-a rundă | vs. Piotr Kusiewicz | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.03.21 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.03.21 1-a rundă | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.21 Semifinală | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.03.21 Sfert de finală | vs. Vladimir Korolev | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.21 a 2-a rundă | vs. Seong Chan Hong | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
10.03.21 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
22.09.20 1-a rundă | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
17.09.20 a 2-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.09.20 1-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Bucharest - Zgura | ||||
11.09.20 Sfert de finală | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Stefan Palosi | 2-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
09.09.20 1-a rundă | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.09.20 Calificare | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Alex Cosmin Pavel | 6-0, 7-5 | detaliu meci |
Ji Hoon Son - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Oscar Galimardanov | 6-2, 1-6, 1-10 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Josh Reid | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
M25 Hong - Hard | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kwok Shun Dasson Chan | 0-6, 0-1, - Ji Hoon Son - retragere | detaliu meci | |
M25 Hong - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Zheng Baoluo | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kwok Shun Dasson Chan | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Pawit Sornlaksup | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-3, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Ryuki Matsuda | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Shinji Hazawa | 3-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Koki Matsuda | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Seon Yong Han | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Vadym Konovchuk | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Anseong - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Yunseok Jang | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Changwon - Hard | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Rimpei Kawakami | 7-65, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Jaesung Choe | 6-3, 6-72, 10-4 | detaliu meci | |
12.06.23 Calificare | vs. Seokhyeon Chu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Daegu - Hard | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Minjong Park | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Busan Challenger - Hard | ||||
08.05.23 Calificare | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-77, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 0-6, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-78 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Aaron Cohen | 6-1, Aaron Cohen - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.23 Calificare | vs. Marat Sharipov (RUS) | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Trochu | 4-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci |