MECI
12.03.18 | 2-a rundă de calif. | Dragos Nicolae Madaras | Artur Kulibaba | 6-3, 6-1 | Turkey F10 | Zgura |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Letonia
30.05.99, 24 Vârsta
30.05.99, 24 Vârsta
Dragos Nicolae Madaras vs. Artur Kulibaba - meciuri reciproce
12.03.18 | 2-a rundă de calif. | Dragos Nicolae Madaras | Artur Kulibaba | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Turkey F10 | Zgura |
Dragos Nicolae Madaras form & Artur Kulibaba form
Dragos Nicolae Madaras - ultimele meciuri
Banja Luka - Zgura | ||||
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
San Marino - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Zug Challenger - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
Iasi Challenger - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Brasov - Zgura | ||||
08.07.23 Finală | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.07.23 Semifinală | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Blois Challenger - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lyon Challenger - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Nyiregyhaza - Zgura | ||||
11.06.23 Finală | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.06.23 Semifinală | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.06.23 a 2-a rundă | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | detaliu meci | |
09.06.23 Sfert de finală | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Skopje Challenger - Zgura | ||||
26.05.23 Semifinală | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.05.23 Sfert de finală | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
24.05.23 a 2-a rundă | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
23.05.23 1-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.05.23 Finală | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
20.05.23 Semifinală | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.05.23 Sfert de finală | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - retragere | detaliu meci |
Artur Kulibaba - ultimele meciuri
M15 Parnu - Indoor Hard | ||||
26.10.21 Calificare | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
02.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
20.10.19 2-a rundă de calif. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
06.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Turkey F31 - Zgura | ||||
08.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Kazakhstan F8 - Zgura | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | detaliu meci | |
Kazakhstan F7 - Zgura | ||||
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hungary F7 - Zgura | ||||
26.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
Hungary F6 - Zgura | ||||
20.08.18 Calificare | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Slovakia F3 - Zgura | ||||
06.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci |