MECI
27.02.19 | a 3-a rundă | Dudi Sela | Blaz Rola | 6-3, 6-1 | Yokohama Challenger | Hard |
STATISTICI MECI
Dudi Sela | Blaz Rola | |
Prima administrare % | 23/44 (52%) | 28/44 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/23 (78%) | 14/28 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/21 (57%) | 6/16 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/44 (55%) | 14/44 (32%) |
Total puncte câştigate | 54/88 (61%) | 34/88 (39%) |
Greșeli duble | 2 | 2 |
ași | 0 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Dudi Sela | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Dudi Sela | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Blaz Rola | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dudi Sela | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dudi Sela | 3-3 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dudi Sela | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dudi Sela | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dudi Sela | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dudi Sela | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Dudi Sela vs. Blaz Rola - meciuri reciproce
27.02.19 | a 3-a rundă | Dudi Sela | Blaz Rola | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Yokohama Challenger | Hard |
31.03.16 | a 2-a rundă | Dudi Sela | Blaz Rola | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Raanana Challenger | Hard |
04.04.14 | Blaz Rola | Dudi Sela | 6-3, 6-4, 6-4 | detaliu meci | Davis Cup | Zgura |
Dudi Sela form & Blaz Rola form
Dudi Sela - ultimele meciuri
New York - Hard | ||||
24.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
20.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Zdenek Kolar | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
16.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Mario Vilella Martinez | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
23.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-64, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
22.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Stuart Parker | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
02.03.20 1-a rundă | vs. Mitchell Krueger | 6-0, 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
25.02.20 a 2-a rundă | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 0-1, - Dudi Sela - retragere | detaliu meci | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
19.02.20 a 2-a rundă | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
New York - Indoor Hard | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Mitchell Krueger | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Zhe Li | 6-72, 3-5, - Dudi Sela - retragere | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
07.01.20 1-a rundă | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
St. Petersburg - Indoor Hard | ||||
17.09.19 1-a rundă | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
13.09.19 | vs. Markus Eriksson | 6-76, 0-6 | detaliu meci | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
08.09.19 Finală | vs. Jo-Wilfried Tsonga | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.09.19 Semifinală | vs. Lukas Rosol | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.19 Sfert de finală | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
05.09.19 a 3-a rundă | vs. Illya Marchenko | 7-67, 4-0, Illya Marchenko - retragere | detaliu meci | |
03.09.19 a 2-a rundă | vs. Sem Verbeek | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Steven Diez | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
28.08.19 a 2-a rundă | vs. Illya Marchenko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Binghamton Challenger - Hard | ||||
26.07.19 Sfert de finală | vs. Mitchell Krueger | 6-1, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.19 a 3-a rundă | vs. Collin Altamirano | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
24.07.19 a 2-a rundă | vs. Strong Kirchheimer | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Gatineau Challenger - Hard | ||||
18.07.19 a 3-a rundă | vs. Jason Murray Kubler | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.07.19 a 2-a rundă | vs. Michael Redlicki | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
10.07.19 a 2-a rundă | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Hard | ||||
15.06.19 Semifinală | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 3-5, - Dudi Sela - retragere | detaliu meci | |
14.06.19 Sfert de finală | vs. Joao Menezes | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Blaz Rola - ultimele meciuri
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Trieste Challenger - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Salzburg Challenger - Zgura | ||||
15.07.23 Semifinală | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
14.07.23 Sfert de finală | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
10.07.23 Calificare | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Celje - Zgura | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
29.06.23 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | detaliu meci | |
Montechiarugolo Challenger - Zgura | ||||
21.06.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.06.23 1-a rundă | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
19.06.23 Calificare | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Bratislava 1 - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Skopje Challenger - Zgura | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Krsko - Zgura | ||||
19.05.23 a 2-a rundă | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.05.23 1-a rundă | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 Finală | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
29.04.23 Semifinală | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.04.23 Sfert de finală | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | detaliu meci |