MECI
24.10.17 | 1-a rundă | Duje Kekez | Alexander Boborykin | 7-5, 6-0 | Turkey F40 | Zgura |
STATISTICI MECI
Duje Kekez | Alexander Boborykin | |
Prima administrare % | 29/50 (58%) | 30/59 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/29 (76%) | 20/30 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/21 (67%) | 7/29 (24%) |
Break-ballurile câştigate | 5/10 (50%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/59 (54%) | 14/50 (28%) |
Total puncte câştigate | 68/109 (62%) | 41/109 (38%) |
Greșeli duble | 2 | 5 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
03.06.96, 27 Vârsta
20868 $
03.06.96, 27 Vârsta
20868 $
Duje Kekez vs. Alexander Boborykin - meciuri reciproce
24.10.17 | 1-a rundă | Duje Kekez | Alexander Boborykin | 7-5, 6-0 | detaliu meci | Turkey F40 | Zgura |
Duje Kekez form & Alexander Boborykin form
Duje Kekez - ultimele meciuri
M25 Osijek - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Mili Poljicak | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Erik Arutiunian | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Store - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Pietro Pampanin | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sarajevo - Zgura | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Matej Dodig | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Krsko - Zgura | ||||
18.05.23 1-a rundă | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Osijek - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-710 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Dev Javia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Split - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Dubrovnik - Zgura | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Radomir Tomic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Opatija - Zgura | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Vito Horvat | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Pirot - Zgura | ||||
22.09.22 a 2-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.22 1-a rundă | vs. Stefan Popovic | 6-4, 4-3, Stefan Popovic - retragere | detaliu meci | |
M15 Zlatibor - Zgura | ||||
16.09.22 Sfert de finală | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
15.09.22 a 2-a rundă | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.09.22 1-a rundă | vs. Obrad Markovski | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
08.09.22 a 2-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.09.22 1-a rundă | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Pavel Nejedly | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
03.08.22 1-a rundă | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Radomlje - Zgura | ||||
21.07.22 a 2-a rundă | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.07.22 1-a rundă | vs. Miha Vetrih | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Velenje - Zgura | ||||
10.07.22 Finală | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.07.22 Semifinală | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
08.07.22 Sfert de finală | vs. Domagoj Biljesko | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
07.07.22 a 2-a rundă | vs. Miha Vetrih | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Alexander Boborykin - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Haoyuan Huang | - Alexander Boborykin - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Eirik Groener | 3-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
02.08.21 Calificare | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
02.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lev Levyatov | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
30.07.21 1-a rundă | vs. Michal Dembek | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
27.07.21 Calificare | vs. Ondrej Horak | 6-2, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
02.06.21 1-a rundă | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.06.21 Calificare | vs. Pavel Verbin | 6-75, 7-62, 11-9 | detaliu meci | |
31.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Victor Gurevich | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
24.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Roman Nashatyrkin | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
19.05.21 1-a rundă | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
18.05.21 Calificare | vs. Sergo Sikharulidze | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Danial Rakhmatullayev | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
09.03.21 Calificare | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ilia Simakin | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Fermin Tenti | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Kevin Portmann | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Aleksandr Bulitski | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Shymkent - Zgura | ||||
18.04.19 a 2-a rundă | vs. Alexander Vasilenko | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.04.19 1-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
16.04.19 Calificare | vs. Anton Chekhov | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Shymkent - Zgura | ||||
10.04.19 Calificare | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Danil Ozernoy | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Turkey F40 - Zgura | ||||
11.12.18 1-a rundă | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Turkey F39 - Zgura | ||||
08.12.18 Sfert de finală | vs. Pavel Kotov | 6-2, 1-6, 6-71 | detaliu meci | |
07.12.18 a 2-a rundă | vs. Ronald Slobodchikov | 7-64, 2-6, 7-64 | detaliu meci |