MECI
23.09.19 | 2-a rundă de calif. | Egor Baklanov | Zhan Skindzer | 6-1, 6-3 | M15 Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Ucraina
16.12.99, 24 Vârsta
16.12.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
18.05.00, 23 Vârsta
18.05.00, 23 Vârsta
Egor Baklanov vs. Zhan Skindzer - meciuri reciproce
23.09.19 | 2-a rundă de calif. | Egor Baklanov | Zhan Skindzer | 6-1, 6-3 | detaliu meci | M15 Chornomorsk | Zgura |
Egor Baklanov form & Zhan Skindzer form
Egor Baklanov - ultimele meciuri
M15 Villena - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 3-6, 7-66, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Vienna - Zgura | ||||
28.08.23 Calificare | vs. Felix Corwin | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Pietro Romeo Scomparin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Johannes Prammer | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Facundo Bermejo | 3-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Lodz - Zgura | ||||
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Marcel Kamrowski | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-75, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sean Hess | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Poprad - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Vaise | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Most - Zgura | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicolo Toffanin | 1-6, 6-71 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
16.05.23 Calificare | vs. Francesco Scarpa | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Maxim Krapivin | 2-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandros Anastasiou | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Illya Maksymchuk | 7-65, 6-76, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Igor Dudun | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Kazakov | 6-72, 6-3, 1-10 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
31.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
31.08.20 Calificare | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 0-3, - Egor Baklanov - retragere | detaliu meci | |
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Mykyta Markin | 6-0, 5-2, Mykyta Markin - retragere | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
23.09.19 Calificare | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Zhan Skindzer | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Juraj Pivoluska | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Tsebrenko | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Ignacio Carou | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Ukraine F4 - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ukraine F3 - Zgura | ||||
21.05.18 Calificare | vs. Djurabeck Karimov | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Daniil Strelchenko | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
19.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Revin | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Ukraine F2 - Zgura | ||||
13.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Mykola Leshchynskyy | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Illya Malyarchuk | 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Zhan Skindzer - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
14.06.20 1-a rundă | vs. Tsimafei Basalyha | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Egor Baklanov | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Britikov | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Kakhniuk | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Egypt F26 - Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Bart Van Den Berg | 4-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Daniel Alonte | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Leonardo Catani | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Egypt F25 - Hard | ||||
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Kazakhstan F8 - Zgura | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Artur Kulibaba | 6-0, 1-6, 7-66 | detaliu meci | |
23.09.18 Calificare | vs. Boris Butulija | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Kazakhstan F7 - Zgura | ||||
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Flemming Peters | 2-6, 6-77 | detaliu meci | |
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. David Bagrinovskiy | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Belarus F3 - Hard | ||||
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. George Tsivadze | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
11.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Belarus F1 - Hard | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Roman Khassanov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Belarus F1 - Hard | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Tsimafei Basalyha | 6-1, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.08.17 Calificare | vs. Alexis Canter | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Belarus F3 - Hard | ||||
22.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.08.16 Calificare | vs. Aleksandr Malyshev | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Belarus F4 - Indoor Hard | ||||
19.10.15 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Ovcharov | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Belarus F3 - Indoor Hard | ||||
12.10.15 1-a rundă de calif. | vs. Martin Borisiouk | 1-6, 3-6 | detaliu meci |