MECI
23.11.16 | a 2-a rundă | Elmar Ejupovic | Filip Veger | 6-4, 6-0 | Czech Republic | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Elmar Ejupovic | Filip Veger | |
Prima administrare % | 41/57 (72%) | 39/52 (75%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/41 (73%) | 17/39 (44%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/16 (50%) | 9/13 (69%) |
Break-ballurile câştigate | 4/13 (31%) | 0/5 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/52 (50%) | 19/57 (33%) |
Total puncte câştigate | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Greșeli duble | 4 | 0 |
ași | 10 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Elmar Ejupovic vs. Filip Veger - meciuri reciproce
23.11.16 | a 2-a rundă | Elmar Ejupovic | Filip Veger | 6-4, 6-0 | detaliu meci | Czech Republic | Indoor Hard |
Elmar Ejupovic form & Filip Veger form
Elmar Ejupovic - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
Merida Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Sion - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Augsburg Challenger - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Filip Veger - ultimele meciuri
Serbia F4 - Zgura | ||||
29.08.17 1-a rundă | vs. Viktor Filipenko | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
Czech Republic - Carpet | ||||
07.12.16 a 2-a rundă | vs. Jan Hernych | 5-7, 0-3, - Filip Veger - retragere | detaliu meci | |
06.12.16 1-a rundă | vs. Arturs Lazdins | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
01.12.16 Sfert de finală | vs. Botic Van De Zandschulp | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.16 a 2-a rundă | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
28.11.16 1-a rundă | vs. Lloyd Harris | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
23.11.16 a 2-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.11.16 1-a rundă | vs. Kristian Lozan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Brescia Challenger - Carpet | ||||
12.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Dino Marcan | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Bratislava Challenger - Indoor Hard | ||||
05.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Denys Molchanov | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
29.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Adrien Bossel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Budapest Challenger - Indoor Hard | ||||
24.10.16 Calificare | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.16 2-a rundă de calif. | vs. Franko Skugor | 7-67, 6-3 | detaliu meci | |
22.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Viktor Galovic | 4-1, Viktor Galovic - retragere | detaliu meci | |
Czech Republic - Carpet | ||||
21.10.16 Sfert de finală | vs. Petr Michnev | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.10.16 a 2-a rundă | vs. Martin Blasko | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
19.10.16 1-a rundă | vs. Marko Pasalic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Czech Republic - Carpet | ||||
14.10.16 Sfert de finală | vs. Niels Lootsma | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
13.10.16 a 2-a rundă | vs. Ondrej Krstev | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
12.10.16 1-a rundă | vs. Lukas Klein | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Hungary F7 - Zgura | ||||
27.09.16 1-a rundă | vs. Kristijan Mesaros | 3-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
Serbia F8 - Zgura | ||||
25.09.16 Finală | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 6-74, 0-3, - Filip Veger - retragere | detaliu meci | |
24.09.16 Semifinală | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.09.16 Sfert de finală | vs. Matias Zukas | 6-73, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.09.16 a 2-a rundă | vs. Pirmin Haenle | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.09.16 1-a rundă | vs. Boris Butulija | 2-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
13.09.16 1-a rundă | vs. Miljan Zekic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.16 Calificare | vs. Kevin Krawietz | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Goran Radanovic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
St. Remy - Hard | ||||
05.09.16 Calificare | vs. Albano Olivetti | 3-6, 4-6 | detaliu meci |