MECI
10.01.18 | 1-a rundă | Elmar Ejupovic | Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-2 | Germany F1 | Carpet |
STATISTICI MECI
Elmar Ejupovic | Vladimir Uzhylovsky | |
Prima administrare % | 27/35 (77%) | 23/50 (46%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/27 (96%) | 14/23 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/8 (75%) | 10/27 (37%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/50 (52%) | 3/35 (9%) |
Total puncte câştigate | 58/85 (68%) | 27/85 (32%) |
Greșeli duble | 1 | 6 |
ași | 8 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Elmar Ejupovic vs. Vladimir Uzhylovsky - meciuri reciproce
10.01.18 | 1-a rundă | Elmar Ejupovic | Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Germany F1 | Carpet |
Elmar Ejupovic form & Vladimir Uzhylovsky form
Elmar Ejupovic - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
Merida Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Sion - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Augsburg Challenger - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Vladimir Uzhylovsky - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - retragere | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - retragere | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci |