MECI
24.01.18 | 1-a rundă | Emilio Gomez | Or Ram-Harel | 6-4, 6-4 | USA F5 | Zgura |
STATISTICI MECI
Emilio Gomez | Or Ram-Harel | |
Prima administrare % | 38/69 (55%) | 39/62 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/38 (55%) | 23/39 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/31 (55%) | 9/23 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 3/7 (43%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/62 (48%) | 31/69 (45%) |
Total puncte câştigate | 68/131 (52%) | 63/131 (48%) |
Greșeli duble | 1 | 0 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Emilio Gomez vs. Or Ram-Harel - meciuri reciproce
24.01.18 | 1-a rundă | Emilio Gomez | Or Ram-Harel | 6-4, 6-4 | detaliu meci | USA F5 | Zgura |
Emilio Gomez form & Or Ram-Harel form
Emilio Gomez - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Joaquim Almeida | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
02.02.24 | vs. Amr Elsayed | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Charlottesville Challenger - Indoor Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. James Kent Trotter | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
16.09.23 | vs. Valentin Vacherot | 6-1, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
15.09.23 | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Otto Virtanen | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cary 1 - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Billy Harris | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
Washington - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă | vs. Juncheng Shang | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
26.07.23 a 2-a rundă | vs. Omar Jasika | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
10.07.23 1-a rundă | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Michael Zheng | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Ilkley Challenger - Iarbă | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Juncheng Shang | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
22.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Renzo Olivo | 7-64, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Oeiras 4 - Zgura | ||||
16.05.23 1-a rundă | vs. Mate Valkusz | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Busan Challenger - Hard | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
06.05.23 Sfert de finală | vs. Max Purcell | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
05.05.23 a 2-a rundă | vs. Dominik Palan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Altug Celikbilek | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 7-61, 3-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Li Tu | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
Barcelona - Zgura | ||||
19.04.23 a 2-a rundă | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.04.23 1-a rundă | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
Sarasota Challenger - Zgura | ||||
11.04.23 1-a rundă | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 3-6 | detaliu meci |
Or Ram-Harel - ultimele meciuri
M15 Sajur - Hard | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Conor Berg | 3-6, - Or Ram-Harel - retragere | detaliu meci | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Netanya - Hard | ||||
21.06.19 Sfert de finală | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-4, - Or Ram-Harel - retragere | detaliu meci | |
20.06.19 a 2-a rundă | vs. Hugo Schott | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.06.19 1-a rundă | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Akko - Hard | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Jerusalem Challenger - Hard | ||||
20.05.19 1-a rundă | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 1-a rundă | vs. Alon Elia | 0-4, - Or Ram-Harel - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.19 1-a rundă | vs. Bastian Trinker | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.19 1-a rundă | vs. Nick Hardt | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Weston - Zgura | ||||
30.01.19 1-a rundă | vs. Pavel Krainik | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Palm - Zgura | ||||
26.01.19 Semifinală | vs. Sekou Bangoura | 7-62, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.01.19 Sfert de finală | vs. Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
24.01.19 a 2-a rundă | vs. Jared Hiltzik | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.01.19 1-a rundă | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 7-5, 7-67 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
15.01.19 1-a rundă | vs. Pietro Rondoni | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Thailand F9 - Hard | ||||
13.11.18 1-a rundă | vs. Adam El Mihdawy | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
Thailand F8 - Hard | ||||
08.11.18 Sfert de finală | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.18 a 2-a rundă | vs. Yu Hsiou Hsu | 5-7, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.18 1-a rundă | vs. Pol Wattanakul | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Thailand F7 - Hard | ||||
30.10.18 1-a rundă | vs. Pruchya Isarow | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Israel F14 - Hard | ||||
17.10.18 1-a rundă | vs. Yankel Zemel | 5-7, 0-2, - Or Ram-Harel - retragere | detaliu meci | |
Israel F10 - Hard | ||||
23.06.18 Finală | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.06.18 Semifinală | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
21.06.18 Sfert de finală | vs. Alon Elia | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.06.18 a 2-a rundă | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
19.06.18 1-a rundă | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Israel F9 - Hard | ||||
15.06.18 Semifinală | vs. Alessandro Bega | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.18 Sfert de finală | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-1, 7-63 | detaliu meci |