MECI
20.05.19 | Calificare | Enrico Dalla Valle | Sem Verbeek | 4-6, 6-1, 6-4 | Jerusalem Challenger | Hard |
STATISTICI MECI
Enrico Dalla Valle | Sem Verbeek | |
Prima administrare % | 41/81 (51%) | 45/74 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/41 (76%) | 37/45 (82%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 24/40 (60%) | 10/29 (34%) |
Break-ballurile câştigate | 4/9 (44%) | 2/7 (29%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/74 (36%) | 26/81 (32%) |
Total puncte câştigate | 82/155 (53%) | 73/155 (47%) |
Greșeli duble | 5 | 4 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-4 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Enrico Dalla Valle vs. Sem Verbeek - meciuri reciproce
20.05.19 | Calificare | Enrico Dalla Valle | Sem Verbeek | 4-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | Jerusalem Challenger | Hard |
Enrico Dalla Valle form & Sem Verbeek form
Enrico Dalla Valle - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Calificare | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - retragere | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detaliu meci |
Sem Verbeek - ultimele meciuri
St. Brieuc - Indoor Hard | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
23.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Amersfoort Challenger - Zgura | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | detaliu meci | |
Luedenscheid Challenger - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ostrava Challenger - Zgura | ||||
25.04.22 Calificare | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
29.06.21 1-a rundă | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.06.21 Calificare | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Alkmaar - Zgura | ||||
27.08.20 a 2-a rundă | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - retragere | detaliu meci | |
24.08.20 Calificare | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
24.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
23.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.20 a 2-a rundă | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
02.03.20 Calificare | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
12.01.20 1-a rundă | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.10.19 Calificare | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
16.09.19 1-a rundă | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.19 a 2-a rundă | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.09.19 1-a rundă | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Aptos Challenger - Hard | ||||
06.08.19 1-a rundă | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
05.08.19 Calificare | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
01.08.19 a 3-a rundă | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.19 a 2-a rundă | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Granby Challenger - Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Amersfoort Challenger - Zgura | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | detaliu meci |