MECI
14.01.17 | Semifinală | Evgeny Karlovskiy | Petr Michnev | 6-74, 7-65, 7-65 | Germany F1 | Carpet |
STATISTICI MECI
Evgeny Karlovskiy | Petr Michnev | |
Prima administrare % | 80/118 (68%) | 74/125 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 62/80 (78%) | 60/74 (81%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 22/38 (58%) | 26/51 (51%) |
Break-ballurile câştigate | 2/7 (29%) | 2/7 (29%) |
Puncte câştigate din returnare | 39/125 (31%) | 34/118 (29%) |
Total puncte câştigate | 123/243 (51%) | 120/243 (49%) |
Greșeli duble | 4 | 5 |
ași | 17 | 24 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Evgeny Karlovskiy vs. Petr Michnev - meciuri reciproce
05.02.17 | 2-a rundă de calif. | Evgeny Karlovskiy | Petr Michnev | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Budapest Challenger | Indoor Hard |
14.01.17 | Semifinală | Evgeny Karlovskiy | Petr Michnev | 6-74, 7-65, 7-65 | detaliu meci | Germany F1 | Carpet |
Evgeny Karlovskiy form & Petr Michnev form
Evgeny Karlovskiy - ultimele meciuri
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
10.03.24 Finală | vs. Petr Nesterov | 6-71, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Niels Visker | 6-73, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Ilia Simakin | 7-64, 3-6, 7-63 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Aristarkh Safonov | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Rethin Pranav Senthil Kumar | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
13.11.23 1-a rundă | vs. Strong Kirchheimer | 5-7, 4-5, - Evgeny Karlovskiy - retragere | detaliu meci | |
Knoxville Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Renard | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Charlottesville Challenger - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Alafia Ayeni | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Cooper Williams | 7-62, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-78 | detaliu meci | |
Mouilleron Le - Indoor Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Giulio Zeppieri | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Kenny de Schepper | - | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Maks Kasnikowski | 7-64, 6-72, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
29.09.23 Semifinală | vs. Alexander Blockx | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
28.09.23 Sfert de finală | vs. Max Dahlin | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Adam Heinonen | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
St. Tropez - Hard | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25+H Plaisir - Indoor Hard | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Luc Fomba | 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Petr Michnev - ultimele meciuri
M15 Rovinj - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Wroclaw - Zgura | ||||
30.06.21 1-a rundă | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.06.21 Calificare | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
28.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Skopje - Zgura | ||||
09.06.21 1-a rundă | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - retragere | detaliu meci | |
08.06.21 Calificare | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Skopje - Zgura | ||||
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.06.21 1-a rundă | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.06.21 Calificare | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
11.05.21 Calificare | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Sibenik - Zgura | ||||
20.04.21 1-a rundă | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detaliu meci |