MECI
14.04.18 | 1-a rundă de calif. | Faustino Arrogante-De Lanuza | John Echeverria | 7-63, 6-4 | Spain F9 | Zgura |
STATISTICI MECI
Spania
06.03.89, 35 Vârsta
06.03.89, 35 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Faustino Arrogante-De Lanuza vs. John Echeverria - meciuri reciproce
14.04.18 | 1-a rundă de calif. | Faustino Arrogante-De Lanuza | John Echeverria | 7-63, 6-4 | detaliu meci | Spain F9 | Zgura |
Faustino Arrogante-De Lanuza form & John Echeverria form
Faustino Arrogante-De Lanuza - ultimele meciuri
Spain F9 - Zgura | ||||
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Louis Chaix | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. John Echeverria | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
Portugal F3 - Hard | ||||
07.03.18 Calificare | vs. Carlos Eduardo Severino | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
06.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Goncalo Falcao | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.03.18 | vs. Pedro Alves (POR) | 5-0, Pedro Alves (POR) - retragere | detaliu meci | |
Portugal F2 - Hard | ||||
25.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Vives Marcos | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
24.02.18 | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
Portugal F1 - Hard | ||||
18.02.18 | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 7-61, 1-5, - Faustino Arrogante-De Lanuza - retragere | detaliu meci | |
Spain F8 - Hard | ||||
04.04.16 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Ortega Palacios | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Spain F7 - Hard | ||||
28.03.16 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Alaix | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Spain F4 - Zgura | ||||
16.02.15 1-a rundă de calif. | vs. Alfonso Rey Garcia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
16.02.15 2-a rundă de calif. | vs. Sergio Martos Gornes | 2-5, - Faustino Arrogante-De Lanuza - retragere | detaliu meci | |
Portugal F12 - Hard | ||||
27.10.14 2-a rundă de calif. | vs. Nuno Deus | 6-2, 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
27.10.14 1-a rundă de calif. | vs. Julian Contzen | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Spain F31 - Hard | ||||
13.10.14 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Dominguez Alonso | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Portugal F9 - Zgura | ||||
06.10.14 1-a rundă de calif. | vs. Rodrigo Nogueira | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
06.10.14 2-a rundă de calif. | vs. Leo Kim Schoerner | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Spain F27 - Hard | ||||
15.09.14 1-a rundă de calif. | vs. Mario Paccini Sancho | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Spain F26 - Hard | ||||
08.09.14 1-a rundă de calif. | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Spain F19 - Zgura | ||||
21.07.14 1-a rundă de calif. | vs. Henrique Sousa | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Spain F18 - Zgura | ||||
14.07.14 1-a rundă de calif. | vs. Enrique Paya Gonzalez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Spain F13 - Hard | ||||
09.06.14 2-a rundă de calif. | vs. Yuri Syromolotov Netrebin | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
09.06.14 Calificare | vs. Nuno Deus | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Portugal F6 - Zgura | ||||
26.05.14 1-a rundă de calif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-65, 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
Spain F7 - Hard | ||||
28.04.14 1-a rundă | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Spain F6 - Zgura | ||||
21.04.14 1-a rundă de calif. | vs. Alberto Santos Bravo | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Spain F31 - Hard | ||||
16.09.13 Calificare | vs. Kevin Garcia De Reuse | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.13 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Donat | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci |
John Echeverria - ultimele meciuri
M25 Loule - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Jules Marie | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Tomas Cortez | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Nathan Ponwith | 7-5, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-76, 6-1 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Leopold Zima | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
16.12.23 Semifinală | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.12.23 Sfert de finală | vs. David Perez Sanz | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Alexis Canter | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Tao Mu | 1-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Eero Vasa | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Alejo Sanchez Quilez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Colin Markes | 5-7, 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Valencia - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Benicarlo - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Miguel Damas | 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Billy Harris | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Akira Santillan | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Clement Chidekh | 6-79, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Mikel Martinez | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25+H Bagneres - Hard | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 6-4, 6-76 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Clement Chidekh | 4-6, 6-4, 7-68 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Mark Wallner | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Cyril Respaut | 6-3, 4-6, 6-0 | detaliu meci |