MECI
03.10.19 | a 2-a rundă | Fermin Tenti | Marc Dijkhuizen | 6-3, 6-0 | M15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Fermin Tenti | Marc Dijkhuizen | |
Prima administrare % | 43/51 (84%) | 49/64 (77%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/43 (58%) | 21/49 (43%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/8 (63%) | 6/15 (40%) |
Break-ballurile câştigate | 6/15 (40%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/64 (58%) | 21/51 (41%) |
Total puncte câştigate | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Greșeli duble | 0 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Fermin Tenti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Marc Dijkhuizen | |
0-0 | ||
Fermin Tenti | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Marc Dijkhuizen | |
0-0 | ||
Fermin Tenti | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Marc Dijkhuizen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-3 | Marc Dijkhuizen | |
0-0 | ||
Fermin Tenti | 5-3 | |
6-3 |
2 | ||
0-0 | Marc Dijkhuizen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Marc Dijkhuizen | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Marc Dijkhuizen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fermin Tenti | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
01.04.96, 27 Vârsta
22647 $
01.04.96, 27 Vârsta
22647 $
Fermin Tenti vs. Marc Dijkhuizen - meciuri reciproce
03.10.19 | a 2-a rundă | Fermin Tenti | Marc Dijkhuizen | 6-3, 6-0 | detaliu meci | M15 Tabarka | Zgura |
25.07.19 | a 2-a rundă | Fermin Tenti | Marc Dijkhuizen | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | M15 Casablanca | Zgura |
Fermin Tenti form & Marc Dijkhuizen form
Fermin Tenti - ultimele meciuri
M15 Punta - Zgura | ||||
16.03.24 Sfert de finală | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.03.24 a 2-a rundă | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
05.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Cochabamba - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Rosario - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
03.11.23 a 2-a rundă | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
02.11.23 1-a rundă | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
M25 Mendoza - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Rocco Mariani | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jorge Abde Celis | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Marc Dijkhuizen - ultimele meciuri
M15 Oldenzaal - Zgura | ||||
18.08.21 1-a rundă | vs. Christoph Negritu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.08.21 Calificare | vs. Zachary Eisinga | 1-5, - Marc Dijkhuizen - retragere | detaliu meci | |
16.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Caspar Schuetze | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lenn Luemkemann | 4-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Alkmaar - Zgura | ||||
25.08.20 1-a rundă | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.19 1-a rundă | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
10.12.19 Calificare | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Mate Valkusz | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.12.19 Calificare | vs. Gleb Blekher | 6-2, 5-7, 10-4 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Osmancan Soyler | 6-1, 2-0, Osmancan Soyler - retragere | detaliu meci | |
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Riccardo Tavilla | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Fermin Tenti | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-72, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
17.09.19 1-a rundă | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-60, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Haren - Zgura | ||||
27.08.19 Calificare | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 0-3, - Marc Dijkhuizen - retragere | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Oldenzaal - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Justin Eleveld | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Agadir - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Casablanca - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 0-6, 6-2 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Mohamed Alami | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tanger - Zgura | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Mohamed Said Chaki | 6-4, 6-2 | detaliu meci |