MECI
30.10.17 | Calificare | Filip Bergevi | Ivan Davydov | 6-3, 6-2 | Estonia F3 | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Filip Bergevi vs. Ivan Davydov - meciuri reciproce
30.10.17 | Calificare | Filip Bergevi | Ivan Davydov | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Estonia F3 | Indoor Hard |
Filip Bergevi form & Ivan Davydov form
Filip Bergevi - ultimele meciuri
Luedenscheid Challenger - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Kalmar - Zgura | ||||
19.05.23 Sfert de finală | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Roseto Degli - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Manacor - Hard | ||||
24.01.23 1-a rundă | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
Brest Challenger - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Parma Challenger - Zgura | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
28.09.22 a 2-a rundă | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.09.22 1-a rundă | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
Rennes Challenger - Indoor Hard | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.22 Calificare | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
M15 Malmo - Zgura | ||||
20.08.22 Semifinală | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
19.08.22 Sfert de finală | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | detaliu meci | |
18.08.22 a 2-a rundă | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.08.22 1-a rundă | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Skopje - Zgura | ||||
07.06.22 1-a rundă | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
25.05.22 1-a rundă | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.22 a 2-a rundă | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
26.04.22 1-a rundă | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - retragere | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.04.22 1-a rundă | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.04.22 Semifinală | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
08.04.22 Sfert de finală | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - retragere | detaliu meci | |
07.04.22 a 2-a rundă | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.04.22 1-a rundă | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.03.22 1-a rundă | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.03.22 Sfert de finală | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.03.22 a 2-a rundă | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci |
Ivan Davydov - ultimele meciuri
M15 St. - Indoor Hard | ||||
07.04.21 1-a rundă | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.20 1-a rundă | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.20 1-a rundă | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.12.19 1-a rundă | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Roja de - Zgura | ||||
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
15.09.19 Finală | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
14.09.19 Semifinală | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
13.09.19 Sfert de finală | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Moscow - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Moscow - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | detaliu meci |