MECI
11.06.18 | Calificare | Filip Bergevi | Pavle Daljev | 6-1, 6-1 | Hungary F4 | Zgura |
STATISTICI MECI
Filip Bergevi | Pavle Daljev | |
Prima administrare % | 24/39 (62%) | 27/51 (53%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 14/24 (58%) | 11/27 (41%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/15 (53%) | 6/24 (25%) |
Break-ballurile câştigate | 7/12 (58%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/51 (67%) | 17/39 (44%) |
Total puncte câştigate | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Greșeli duble | 1 | 1 |
ași | 5 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Bergevi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Bergevi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Filip Bergevi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Filip Bergevi | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
Filip Bergevi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Bergevi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Filip Bergevi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Filip Bergevi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
23.02.92, 32 Vârsta
23.02.92, 32 Vârsta
Filip Bergevi vs. Pavle Daljev - meciuri reciproce
11.06.18 | Calificare | Filip Bergevi | Pavle Daljev | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Hungary F4 | Zgura |
Filip Bergevi form & Pavle Daljev form
Filip Bergevi - ultimele meciuri
Luedenscheid Challenger - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Kalmar - Zgura | ||||
19.05.23 Sfert de finală | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Roseto Degli - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Manacor - Hard | ||||
24.01.23 1-a rundă | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
Brest Challenger - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Parma Challenger - Zgura | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
28.09.22 a 2-a rundă | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.09.22 1-a rundă | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
Rennes Challenger - Indoor Hard | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.22 Calificare | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
M15 Malmo - Zgura | ||||
20.08.22 Semifinală | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
19.08.22 Sfert de finală | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | detaliu meci | |
18.08.22 a 2-a rundă | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.08.22 1-a rundă | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Skopje - Zgura | ||||
07.06.22 1-a rundă | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
25.05.22 1-a rundă | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.22 a 2-a rundă | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
26.04.22 1-a rundă | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - retragere | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.04.22 1-a rundă | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.04.22 Semifinală | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
08.04.22 Sfert de finală | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - retragere | detaliu meci | |
07.04.22 a 2-a rundă | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.04.22 1-a rundă | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.03.22 1-a rundă | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.03.22 Sfert de finală | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.03.22 a 2-a rundă | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci |
Pavle Daljev - ultimele meciuri
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Pirot - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Pirot - Zgura | ||||
20.09.22 Calificare | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detaliu meci | |
19.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
19.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Zlatibor - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Celje - Zgura | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Belgrade - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Skopje - Zgura | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Budva - Zgura | ||||
30.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detaliu meci |