MECI
04.10.17 | a 2-a rundă | Filip Horansky | Francesco Forti | 6-4, 6-3 | Italy F32 | Zgura |
STATISTICI MECI
Filip Horansky | Francesco Forti | |
Prima administrare % | 24/49 (49%) | 40/74 (54%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/24 (75%) | 20/40 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/25 (64%) | 18/34 (53%) |
Break-ballurile câştigate | 5/12 (42%) | 2/2 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 36/74 (49%) | 15/49 (31%) |
Total puncte câştigate | 70/123 (57%) | 53/123 (43%) |
Greșeli duble | 4 | 3 |
ași | 4 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Filip Horansky vs. Francesco Forti - meciuri reciproce
28.08.18 | 1-a rundă | Filip Horansky | Francesco Forti | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Como Challenger | Zgura |
04.10.17 | a 2-a rundă | Filip Horansky | Francesco Forti | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Italy F32 | Zgura |
Filip Horansky form & Francesco Forti form
Filip Horansky - ultimele meciuri
Bratislava Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.22 Calificare | vs. Hamad Medjedovic | 7-65, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
24.10.22 Calificare | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Antwerp - Indoor Hard | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
10.10.22 1-a rundă | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
20.09.22 1-a rundă | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
05.09.22 Calificare | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Erler | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
24.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Andreas Seppi | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Meerbusch Challenger - Zgura | ||||
09.08.22 1-a rundă | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Umag - Zgura | ||||
23.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Franco Agamenone | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Verona Challenger - Zgura | ||||
15.07.22 Sfert de finală | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.07.22 a 2-a rundă | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
12.07.22 1-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Todi Challenger - Zgura | ||||
04.07.22 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Luedenscheid Challenger - Zgura | ||||
30.06.22 a 2-a rundă | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.06.22 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
20.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bratislava Challenger - Zgura | ||||
07.06.22 1-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
03.06.22 Semifinală | vs. Vit Kopriva | 6-1, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.06.22 Sfert de finală | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
01.06.22 a 2-a rundă | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
30.05.22 1-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 7-67 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
16.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Zagreb Challenger - Zgura | ||||
10.05.22 1-a rundă | vs. Juncheng Shang | 6-75, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
Ostrava Challenger - Zgura | ||||
28.04.22 a 2-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 0-5, - Filip Horansky - retragere | detaliu meci | |
26.04.22 1-a rundă | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Prague 1 - Zgura | ||||
19.04.22 1-a rundă | vs. Lukas Rosol | 6-75, 1-6 | detaliu meci |
Francesco Forti - ultimele meciuri
M25 Heraklion - Hard | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Vladyslav Orlov | 6-73, 6-72 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Markos Kalovelonis | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-61, 7-64 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Federico Gaio | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Norbert Gombos | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Joris De Loore | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Ryan Peniston | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Henri Squire | 6-77, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Fabrizio Andaloro | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Kirill Mishkin | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
17.09.23 Finală | vs. Arthur Fery | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Giovanni Oradini | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Niccolo Catini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Gabriele Vulpitta | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Marco De Rossi | 6-73, 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Hady Habib | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Filippo Romano | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Forli - Zgura | ||||
31.08.23 Sfert de finală | vs. Gabriele Pennaforti | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Enrico Giacomini | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
Todi Challenger - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Felix Gill | 6-78, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
San Marino - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 0-6 | detaliu meci |