Filip Horansky vs. Kristof Minarik 24.07.2020

Filip Horansky vs. Kristof Minarik 24.07.2020 - All Lower level tournaments - comparaţie

MECI

24.07.201-a rundăFilip Horansky Kristof Minarik 6-1, 6-3 All Lower Zgura

STATISTICI MECI

1
Filip Horansky Filip Horansky serviciu0-0
0-0, 0-15, 30-15, 40-15
1-0Kristof Minarik Kristof Minarik serviciu
0-0, 30-0
Filip Horansky Filip Horansky serviciu2-0
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-40, A-40
3-0Kristof Minarik Kristof Minarik serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP]
Filip Horansky Filip Horansky serviciu4-0
0-0, 15-15, 15-30, 40-30, A-40
4-1Kristof Minarik Kristof Minarik serviciu
0-0
Filip Horansky Filip Horansky serviciu5-1
6-1
2
0-0Kristof Minarik Kristof Minarik serviciu
Filip Horansky Filip Horansky serviciu0-1
0-0, 0-15, 30-15
1-1Kristof Minarik Kristof Minarik serviciu
0-0, 0-15, 15-30, 30-40
Filip Horansky Filip Horansky serviciu1-2
0-0, 15-15, 30-30, 40-40
2-2Kristof Minarik Kristof Minarik serviciu
0-0, 15-0, 15-15
Filip Horansky Filip Horansky serviciu3-2
0-0, 15-0, 40-0
4-2Kristof Minarik Kristof Minarik serviciu
0-0
Filip Horansky Filip Horansky serviciu5-2
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP]
5-3Kristof Minarik Kristof Minarik serviciu
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
6-3

Filip Horansky
Slovacia
07.01.93, 27 Vârsta




180
345
240771 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovacia
18.03.01, 19 Vârsta







Kristof Minarik
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Filip Horansky vs. Kristof Minarik - meciuri reciproce

24.07.201-a rundăFilip HoranskyKristof Minarik6-1, 6-3 detaliu meci All Lower Zgura

Filip Horansky - ultimele meciuri

Germany Hamburg Challenger - Indoor Hard
27.10.20
1-a rundă
vs. Cedrik-Marcel Stebe2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Spain Barcelona Challenger - Zgura
09.10.20
Sfert de finală
vs. Carlos Alcaraz Garfia5-7, 6-4, 4-6 pierderedetaliu meci
08.10.20
a 2-a rundă
vs. Lorenzo Giustino6-3, 3-6, 6-2 victoriedetaliu meci
06.10.20
1-a rundă
vs. Bernabe Zapata Miralles7-5, 2-6, 6-2 victoriedetaliu meci
France Paris - Zgura
23.09.20
2-a rundă de calif.
vs. Emilio Gomez4-6, 6-2, 4-6 pierderedetaliu meci
21.09.20
1-a rundă de calif.
vs. Marius Copil6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
Italy Biella Challenger - Zgura
03.10.20
Sfert de finală
vs. Facundo Bagnis5-7, 1-6 pierderedetaliu meci
01.10.20
a 2-a rundă
vs. Carlos Alcaraz Garfia6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
29.09.20
1-a rundă
vs. Lukas Lacko6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
Italy Rome - Zgura
12.09.20
1-a rundă de calif.
vs. Roberto Marcora2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Prostejov Challenger - Zgura
10.09.20
Sfert de finală
vs. Jiri Lehecka1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
09.09.20
a 2-a rundă
vs. Taro Daniel6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
07.09.20
1-a rundă
vs. Lukas Rosol6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
06.09.20
Calificare
vs. Carlos Taberner6-3, 5-7, 6-1 victoriedetaliu meci
05.09.20
1-a rundă de calif.
vs. Nicola Kuhn6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
Czech Republic Ostrava Challenger - Zgura
31.08.20
1-a rundă
vs. Lukas Lacko6-76, 2-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Prague II - Zgura
25.08.20
a 2-a rundă
vs. Lukas Rosol6-4, 2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Prague Challenger - Zgura
16.08.20
1-a rundă
vs. Andrew Paulson3-6, 6-2, 3-6 pierderedetaliu meci
All Lower - Zgura
02.08.20
1-a rundă
vs. Lukas Klein4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
01.08.20
1-a rundă
vs. Tomas Liska6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
31.07.20
1-a rundă
vs. Milos Karol6-2, 6-3 victoriedetaliu meci
30.07.20
1-a rundă
vs. Michal Novansky6-0, 6-1 victoriedetaliu meci
25.07.20
1-a rundă
vs. Alex Molcan6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
24.07.20
1-a rundă
vs. Kristof Minarik6-1, 6-3 victoriedetaliu meci
05.07.20
1-a rundă
vs. Jonas Forejtek4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
17.06.20
1-a rundă
vs. Peter Benjamin Privara6-0, 6-1 victoriedetaliu meci
Chile Santiago - Zgura
25.02.20
1-a rundă
vs. Juan Pablo Varillas4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
23.02.20
Calificare
vs. Pedro Sakamoto7-64, 6-71, 6-4 victoriedetaliu meci
22.02.20
1-a rundă de calif.
vs. Gonzalo Lama7-63, 7-5 victoriedetaliu meci
Brazil Rio de - Zgura
16.02.20
Calificare
vs. Pedro Martinez Portero4-6, 2-6 pierderedetaliu meci

Kristof Minarik - ultimele meciuri

Austria M15 Anif - Zgura
24.08.20
2-a rundă de calif.
vs. Matias Franco Descotte6-3, 4-6, 8-10 pierderedetaliu meci
23.08.20
1-a rundă de calif.
vs. Niklas Rohrer6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
All Lower - Zgura
31.07.20
1-a rundă
vs. Andrej Martin1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
30.07.20
1-a rundă
vs. Roman Michalik6-2, 7-65 victoriedetaliu meci
24.07.20
1-a rundă
vs. Filip Horansky1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
23.07.20
1-a rundă
vs. Peter Benjamin Privara6-3, 1-6, 6-2 victoriedetaliu meci
10.07.20
1-a rundă
vs. Norbert Gombos0-6, 1-6 pierderedetaliu meci
17.06.20
1-a rundă
vs. Filip Polasek7-6, 6-4 victoriedetaliu meci
Egypt M15 Sharm - Hard
11.03.20
1-a rundă
vs. Petr Hajek3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Egypt M15 Sharm - Hard
03.03.20
Calificare
vs. Giordan Kunz6-0, 4-6, 4-10 pierderedetaliu meci
02.03.20
2-a rundă de calif.
vs. Iacopo Sada6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
Slovakia M15 Trnava - Indoor Hard
26.02.20
1-a rundă
vs. Christoph Negritu1-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Turkey M15 Antalya - Zgura
04.02.20
Calificare
vs. Alex Marti Pujolras0-6, 1-6 pierderedetaliu meci
03.02.20
2-a rundă de calif.
vs. Alberto Bronzetti6-4, 7-61 victoriedetaliu meci
02.02.20
1-a rundă de calif.
vs. Juan Carlos Garcia Garcia6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
Turkey M15 Antalya - Zgura
26.01.20
1-a rundă de calif.
vs. Juan Carlos Garcia Garcia5-7, 1-6 pierderedetaliu meci
Turkey M15 Antalya - Zgura
03.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Luka Pavlovic2-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Turkey M15 Antalya - Zgura
30.10.19
1-a rundă
vs. Marko Miladinovic4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
29.10.19
Calificare
vs. Luka Miklavcic6-2, 3-6, 10-8 victoriedetaliu meci
28.10.19
2-a rundă de calif.
vs. Michalis Sakellaridis7-68, 6-3 victoriedetaliu meci
27.10.19
1-a rundă de calif.
vs. Lukas Artner6-1, 6-0 victoriedetaliu meci
Turkey M15 Antalya - Zgura
22.10.19
Calificare
vs. Bogdan Borza3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
21.10.19
2-a rundă de calif.
vs. Dax Donders6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
20.10.19
1-a rundă de calif.
vs. Mert Naci Turker7-5, 7-65 victoriedetaliu meci
Turkey M15 Antalya - Zgura
03.10.19
a 2-a rundă
vs. Marsel Ilhan3-6, 0-6 pierderedetaliu meci
02.10.19
1-a rundă
vs. Admir Kalender6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
01.10.19
Calificare
vs. Umut Akkoyun6-1, 5-7, 8-10 pierderedetaliu meci
30.09.19
2-a rundă de calif.
vs. Andrej Krajcik6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
Turkey M15 Antalya - Zgura
22.09.19
2-a rundă de calif.
vs. Michal Marko2-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Turkey M15 Antalya - Zgura
17.09.19
Calificare
vs. Andrea Fiorentini1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
<