MECI
01.05.18 | 1-a rundă | Finn Bass | Lawrence Bataljin | 7-63, 6-2 | Tunisia F17 | Hard |
STATISTICI MECI
Finn Bass | Lawrence Bataljin | |
Prima administrare % | 39/65 (60%) | 51/81 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/39 (67%) | 24/51 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/26 (46%) | 15/30 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/81 (52%) | 27/65 (42%) |
Total puncte câştigate | 80/146 (55%) | 66/146 (45%) |
Greșeli duble | 8 | 4 |
ași | 5 | 0 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Australia
22.05.96, 27 Vârsta
22.05.96, 27 Vârsta
Finn Bass vs. Lawrence Bataljin - meciuri reciproce
01.05.18 | 1-a rundă | Finn Bass | Lawrence Bataljin | 7-63, 6-2 | detaliu meci | Tunisia F17 | Hard |
Finn Bass form & Lawrence Bataljin form
Finn Bass - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
26.03.24 Calificare | vs. Sergo Sikharulidze | 5-7, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Bogdan Seleznev | 3-6, 6-0, 10-5 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nino Toto | 3-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
M25 Creteil - Indoor Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Oscar Lacides | 6-73, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Poitiers - Indoor Hard | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Axel Garcian | 7-5, 3-6, 2-10 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Leo Deflandre | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Lannion - Indoor Hard | ||||
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Raphael Vaksmann | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
26.02.24 Calificare | vs. Charles Bertimon | 6-76, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.02.24 Calificare | vs. Dax Donders | 7-68, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. David Stevenson | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Federico Bondioli | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Savelii Shpita | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Norbert Marosik | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. James Davis | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sahej Maker | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 7-64, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Marvin Moeller | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Marcus Walters | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Leonardo Santoro-Fergusson | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Toby Samuel | 7-63, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Tiran Sanghera | Tiran Sanghera - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Gleb Sakharov | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Henry Searle | 7-66, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Freek Van Donselaar | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Thomas Pudney | 6-2, 6-0 | detaliu meci |
Lawrence Bataljin - ultimele meciuri
M15 Alaminos - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - retragere | detaliu meci | |
Kigali 2 - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Kigali 1 - Zgura | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 Calificare | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kuching - Hard | ||||
14.11.23 Calificare | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Al - Hard | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Al - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Kigali - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Kigali - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Klosters - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detaliu meci |