MECI
06.10.17 | 1-a rundă | Florent Diep | Peter Goldsteiner | 6-3, 3-0, - retragere | Tunisia F29 | Zgura |
STATISTICI MECI
Florent Diep | Peter Goldsteiner | |
Prima administrare % | 19/35 (54%) | 29/50 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 15/19 (79%) | 22/29 (76%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/16 (63%) | 3/21 (14%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/50 (50%) | 10/35 (29%) |
Total puncte câştigate | 50/85 (59%) | 35/85 (41%) |
Greșeli duble | 2 | 7 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Florent Diep vs. Peter Goldsteiner - meciuri reciproce
06.10.17 | 1-a rundă | Florent Diep | Peter Goldsteiner | 6-3, 3-0, Peter Goldsteiner - retragere | detaliu meci | Tunisia F29 | Zgura |
Florent Diep form & Peter Goldsteiner form
Florent Diep - ultimele meciuri
M15 Uriage - Zgura | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Gabriel Petit | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
23.05.19 a 2-a rundă | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.05.19 1-a rundă | vs. Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Grasse - Zgura | ||||
30.04.19 1-a rundă | vs. Gabriel Petit | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Angers - Zgura | ||||
23.04.19 1-a rundă | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Monte-Carlo - Zgura | ||||
13.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Ugo Humbert | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Christian Lindell | 6-78, 6-77 | detaliu meci | |
02.04.19 1-a rundă | vs. Lucas Catarina | 7-65, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
29.03.19 Sfert de finală | vs. Pierre Delage | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-3, 5-2, Moez Echargui - retragere | detaliu meci | |
26.03.19 1-a rundă | vs. Mirko Cutuli | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
11.03.19 Calificare | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Manfred Fellin | 6-3, 3-6, 12-10 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
09.03.19 Semifinală | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.19 Sfert de finală | vs. Paul Woerner | 2-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
07.03.19 a 2-a rundă | vs. Simone Roncalli | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.19 1-a rundă | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
18.02.19 Calificare | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.02.19 Calificare | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.02.19 1-a rundă | vs. Wilson Leite | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
22.01.19 1-a rundă | vs. Miguel Semmler | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Zgura | ||||
17.01.19 a 2-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.19 1-a rundă | vs. Barney Fitzpatrick | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
10.01.19 a 2-a rundă | vs. Mick Lescure | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
09.01.19 1-a rundă | vs. Amaury Delmas | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Tunisia F38 - Hard | ||||
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Luca Potenza | 6-4, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.18 1-a rundă | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-1, 7-65 | detaliu meci |
Peter Goldsteiner - ultimele meciuri
M15 Vienna - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Lodz - Zgura | ||||
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Kramsach - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Salzburg Challenger - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Brasov - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Store - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - retragere | detaliu meci | |
20.06.23 Calificare | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Litija - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Nyiregyhaza - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detaliu meci |