MECI
03.10.18 | 1-a rundă | Franco Emanuel Egea | Lawrence Bataljin | 4-6, 6-3, 6-1 | Portugal F19 | Hard |
STATISTICI MECI
Franco Emanuel Egea | Lawrence Bataljin | |
Prima administrare % | 57/80 (71%) | 58/83 (70%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 35/57 (61%) | 32/58 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/23 (48%) | 9/25 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 7/14 (50%) | 4/7 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/83 (51%) | 34/80 (43%) |
Total puncte câştigate | 88/163 (54%) | 75/163 (46%) |
Greșeli duble | 3 | 4 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Franco Emanuel Egea | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Franco Emanuel Egea | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Franco Emanuel Egea | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Franco Emanuel Egea | 2-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Franco Emanuel Egea | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Franco Emanuel Egea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-1 | Lawrence Bataljin | |
6-1 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Australia
22.05.96, 27 Vârsta
22.05.96, 27 Vârsta
Franco Emanuel Egea vs. Lawrence Bataljin - meciuri reciproce
03.10.18 | 1-a rundă | Franco Emanuel Egea | Lawrence Bataljin | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | Portugal F19 | Hard |
Franco Emanuel Egea form & Lawrence Bataljin form
Franco Emanuel Egea - ultimele meciuri
M15 Bragado - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Maximilian Figl | 6-1, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 4-6, 6-4, 6-76 | detaliu meci | |
M15 Rosario - Zgura | ||||
11.11.23 Sfert de finală | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Valerio Aboian | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Alan Postay | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
05.11.23 Finală | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
04.11.23 Sfert de finală | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
03.11.23 a 2-a rundă | vs. Fermin Tenti | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Ignacio Monzon | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Sabadell - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Mathys Erhard | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Bruno Sanchez Sanchez | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-3, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Vienna - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Matthew William Donald | 4-6, 0-3, - Franco Emanuel Egea - retragere | detaliu meci | |
M15 Uslar - Zgura | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
M15 Kamen - Zgura | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
07.03.23 1-a rundă | vs. Facundo Juarez | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
03.03.23 a 2-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
01.03.23 1-a rundă | vs. Lucio Ratti | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Tucuman - Zgura | ||||
26.02.23 Finală | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.23 Semifinală | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Valerio Aboian | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
21.02.23 1-a rundă | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Lujan - Zgura | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Cordoba - Zgura | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-66, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Salta - Zgura | ||||
01.11.22 1-a rundă | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
14.10.22 Sfert de finală | vs. Hernan Casanova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.10.22 a 2-a rundă | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-5, 6-1 | detaliu meci |
Lawrence Bataljin - ultimele meciuri
M15 Alaminos - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - retragere | detaliu meci | |
Kigali 2 - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Kigali 1 - Zgura | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 Calificare | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kuching - Hard | ||||
14.11.23 Calificare | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Al - Hard | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Al - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Kigali - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Kigali - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Klosters - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detaliu meci |