MECI
28.09.15 | 1-a rundă | Gabriel Alejandro Hidalgo | Juan Pablo Ficovich | 6-2, 6-3 | Argentina F14 | Zgura |
STATISTICI MECI
Gabriel Alejandro Hidalgo | Juan Pablo Ficovich | |
Prima administrare % | 26/45 (58%) | 30/50 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/26 (88%) | 19/30 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/19 (58%) | 6/20 (30%) |
Break-ballurile câştigate | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/50 (50%) | 11/45 (24%) |
Total puncte câştigate | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Greșeli duble | 2 | 0 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gabriel Alejandro Hidalgo vs. Juan Pablo Ficovich - meciuri reciproce
05.04.19 | a 2-a rundă | Juan Pablo Ficovich | Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | M15 Pinamar | Zgura |
07.12.16 | a 2-a rundă | Juan Pablo Ficovich | Gabriel Alejandro Hidalgo | 3-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | Uruguay F2 | Zgura |
08.11.16 | 1-a rundă | Juan Pablo Ficovich | Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | Argentina F13 | Zgura |
16.10.16 | Calificare | Juan Pablo Ficovich | Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-5, 6-3 | detaliu meci | Santiago Challenger | Zgura |
28.09.15 | 1-a rundă | Gabriel Alejandro Hidalgo | Juan Pablo Ficovich | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Argentina F14 | Zgura |
21.09.15 | 1-a rundă | Gabriel Alejandro Hidalgo | Juan Pablo Ficovich | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | Argentina F13 | Zgura |
15.09.14 | a 2-a rundă | Juan Pablo Ficovich | Gabriel Alejandro Hidalgo | 2-6, 6-4, 7-64 | detaliu meci | Argentina F18 | Zgura |
30.06.14 | a 2-a rundă | Juan Pablo Ficovich | Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-65, 6-1 | detaliu meci | Argentina F9 | Zgura |
Gabriel Alejandro Hidalgo form & Juan Pablo Ficovich form
Gabriel Alejandro Hidalgo - ultimele meciuri
M15 Bragado - Zgura | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Nicolas Bruna | 6-74, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ramiro Amarilla | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Trier - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Hazem Naow | 2-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Wetzlar - Zgura | ||||
03.08.23 1-a rundă | vs. Jakub Nicod | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
08.03.23 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
07.03.23 Calificare | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Felipe Derdoy | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 7-66, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.02.23 1-a rundă | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.02.23 Calificare | vs. Vitor Leal | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Mateo Del Pino | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Tucuman - Zgura | ||||
24.02.23 Sfert de finală | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Matias Zukas | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Lucio Ratti | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Lujan - Zgura | ||||
19.11.22 Semifinală | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 7-64, 1-6 | detaliu meci | |
18.11.22 Sfert de finală | vs. Tomas Farjat | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
17.11.22 a 2-a rundă | vs. Valerio Aboian | 6-4, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
16.11.22 1-a rundă | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Cordoba - Zgura | ||||
12.11.22 Semifinală | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
11.11.22 Sfert de finală | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
10.11.22 a 2-a rundă | vs. Federico Agustin Gomez | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
08.11.22 1-a rundă | vs. Franco Emanuel Egea | 6-76, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Salta - Zgura | ||||
04.11.22 Sfert de finală | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.22 a 2-a rundă | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.11.22 1-a rundă | vs. German Arnaldo Correa | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 5-7, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
06.10.22 a 2-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
05.10.22 1-a rundă | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Aprilia - Zgura | ||||
14.07.22 a 2-a rundă | vs. Franco Emanuel Egea | 5-7, 3-6 | detaliu meci |
Juan Pablo Ficovich - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Denis Kudla | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Merida Challenger - Zgura | ||||
23.03.24 Finală | vs. Tristan Boyer | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Semifinală | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
21.03.24 Sfert de finală | vs. Stefan Kozlov | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Gerard Campana Lee | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Recife - Zgura | ||||
10.03.24 Finală | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Eduardo Ribeiro | 7-69, 6-4 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Igor Gimenez | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Pedro Araujo | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
Dallas - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marco Trungelliti | 6-74, 7-64, 4-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Timo Stodder | 5-7, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Gustavo Heide | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Rosario - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Luciano Darderi | 7-65, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucio Ratti | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Federico Coria | 6-74, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
02.10.23 1-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci |