MECI
06.07.17 | a 2-a rundă | Geoffrey Blancaneaux | Christian Lindell | 6-1, 6-1 | France F14 | Zgura |
STATISTICI MECI
Geoffrey Blancaneaux | Christian Lindell | |
Prima administrare % | 27/47 (57%) | 22/42 (52%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/27 (81%) | 10/22 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/20 (50%) | 4/20 (20%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/42 (67%) | 15/47 (32%) |
Total puncte câştigate | 60/89 (67%) | 29/89 (33%) |
Greșeli duble | 3 | 4 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Geoffrey Blancaneaux vs. Christian Lindell - meciuri reciproce
06.07.17 | a 2-a rundă | Geoffrey Blancaneaux | Christian Lindell | 6-1, 6-1 | detaliu meci | France F14 | Zgura |
Geoffrey Blancaneaux form & Christian Lindell form
Geoffrey Blancaneaux - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
New Delhi - Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Philip Sekulic | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Adam Walton | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Moez Echargui | 6-3, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Tristan Schoolkate | 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Sumit Nagal | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Maxime Cressy | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Mikhail Kukushkin | 6-74, 6-75 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Benoit Paire | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1-a rundă | vs. Benoit Paire | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Li Tu | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Yuki Mochizuki | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Michael Mmoh | 4-6, 7-5, 6-73 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă | vs. Omar Jasika | 6-4, 6-71, 6-3 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Marc Polmans | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Andres Martin | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
11.11.23 Sfert de finală | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.11.23 Semifinală | vs. Luca Nardi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Sho Katayama | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Brest Challenger - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Hugo Gaston | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Ghibaudo | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 6-2 | detaliu meci |
Christian Lindell - ultimele meciuri
M25 Montauban - Zgura | ||||
22.06.21 1-a rundă | vs. Franco Agamenone | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Grasse - Zgura | ||||
16.06.21 1-a rundă | vs. Mathys Erhard | 6-2, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.06.21 a 2-a rundă | vs. Martin Krumich | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.06.21 1-a rundă | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Most - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
19.05.21 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
15.03.21 1-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
06.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
27.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
21.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
20.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Facundo Mena | 6-1, 0-0, Facundo Mena - retragere | detaliu meci | |
Concepcion Challenger - Zgura | ||||
16.02.21 1-a rundă | vs. Hernan Casanova | 6-3, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
28.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Agustin Velotti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Sao Paulo - Zgura | ||||
26.11.20 a 2-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.11.20 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
18.11.20 a 2-a rundă | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
17.11.20 1-a rundă | vs. Cayetano March | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Alicante Challenger - Zgura | ||||
11.10.20 Calificare | vs. Liam Broady | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Miedler | 7-68, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Setubal - Hard | ||||
09.10.20 Sfert de finală | vs. Nuno Borges | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.10.20 a 2-a rundă | vs. Luis Faria | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
07.10.20 1-a rundă | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
30.09.20 1-a rundă | vs. Viktor Durasovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
24.09.20 a 2-a rundă | vs. Gianluigi Quinzi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.20 1-a rundă | vs. Jan Satral | 7-65, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
19.09.20 Semifinală | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.09.20 Sfert de finală | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.20 a 2-a rundă | vs. Tomas Machac | Tomas Machac - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
15.09.20 1-a rundă | vs. Jan Satral | 3-6, 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
17.02.20 1-a rundă | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 3-6 | detaliu meci |